Szydło szefową kampanii Dudy? – „Do pary będzie pasował Banaś – jego wsparcie nieocenione”

Rezygnacja syna Beaty Szydło ze stanu duchownego może jej uniemożliwić prowadzenie kampanii prezydenckiej Dudy

Wprawdzie wciąż nie padła data wyborów prezydenckich w przyszłym roku, jednak po raz kolejny wraca temat Beaty Szydło jako szefowej sztabu kandydata PiS na ten urząd, czyli Andrzeja Dudy. Szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski nie wykluczył, że europosłanka Beata Szydło znów poprowadzi – podobnie jak w 2015 r. – kampanię wyborczą Dudy.

 

– „Mocno trzymam kciuki za wybór szefowej sztabu Dudy. Będzie mogła osobiście spojrzeć w oczy tysiącom osób uczestniczącym w wigiliach organizowanych dla biednych i bezdomnych i powiedzieć „Im się te pieniądze po prostu należały!”. 65 tysiące należało się jej!” – skomentował na Twitterze poseł KO Michał Szczerba. Rzeczona kwota to oczywiście nagroda, którą przyznała sama sobie, kiedy była szefową rządu.

A internauci kpili: – „Do pary będzie pasował Banaś – jego wsparcie nieocenione”; – „Znowu zrobi się niebezpiecznie na drogach”; – „Może znowu zrobi objazd po fabrykach… no i raz na 5 lat trzeba pomalować jakąś szkołę”.

 

Przypominali też obietnice składane przez Dudę podczas poprzedniej kampanii: – „Czy to nie sztab Szydło wymyślił w 2015 propagandową, kłamliwą obietnicę, przez którą dzisiaj co prawda Adrian jest prezydentem, ale bez honoru – podniesienie kwoty wolnej od podatku, do końca 2016 roku, powyżej 8000 zł: „Jeśli bym tego nie zrobił, podam się do dymisji”???”.

Zakończmy przytoczeniem dowcipu jednego z internautów: – „Wsiada B. Szydło do taksówki. – Szybko do ministerstwa proszę! – Którego? – Obojętne, wszędzie jestem potrzebna”.

bt

Źródło: interia.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ZwinkaJantarJanMaciek123454321Grzegorz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

-„Panie prezesie, nasz prezydent ma
coraz mniejsze szanse na reelekcję!”
– „Spokojnie, „Nasza Szkapa” go wyciągnie! „

Grzegorz
Grzegorz

A jej asystentem będzie syn Tymek.

Maciek123454321
Maciek123454321

Niech sobie strzelają w kolano. Powodzenia!

Jan
Jan

Nic dwa razy się nie zdarza

Jantar
Jantar

Termin wyborów prezydenckich jeszcze nie padł i obawiam się, że nie padnie. Jeśli przejdzie ustawa kneblująca sędziów, znajdziemy się automatem poza UE i już tylko zostanie Kaczyńskiemu ostateczny zamach stanu, czyli zmiana Konstytucji na rympał. A pamiętamy przecież, że w konstytucji, którą trzyma w szufladzie, jest system rządów prezydenckich, którego nie wybiera naród w wyborach co 5 lat. No a jeśli Szydło będzie szefową kampanii Dudy to w PE obetną jej pobory za te tygodnie, kiedy nie będzie na posiedzeniach. Nie będzie usprawiedliwienia, że jest szefową kampanii prezydenta. Szydło może się nie zgodzić, bo to jednak spora kasa na miesiąc,… Czytaj więcej »

Zwinka
Zwinka

Teraz pocałuj , Andrzej, pocałuj ? 🙂