Tajemnica „spontanicznego” entuzjazmu na spotkaniach Dudy rozwiązana. „Fajnie się wami steruje”!

Tajemnica "spontanicznego" entuzjazmu na spotkaniach Dudy rozwiązana. "Fajnie się wami steruje"!

Sobotnia konwencja Małgorzaty Kidawy Błońskiej formułą i jakością merytoryczną musiała PiSowców zaniepokoić, czemu dali wyraz w wieczornych wiadomościach…

Dziennikarze TVP wyraźnie „zakasali rękawy” by zasłużyć na obiecane 2 mld zł i „rozebrali na czynniku pierwsze” całe wydarzenie, nie zostawiając na konwencji suchej nitki.

 

Może byliby nieco ostrożniejsi, gdyby wcześniej przyjrzeli się konwencji swojego kandydata – Andrzeja Dudy.

 „A co mi tam .. Dzisiaj byłem na spotkaniu z PAD . Pełen ”spontan” …))) Tresura …))) A na koniec wisienka na torcie – Słowa prowadzącej : FAJNIE SIĘ WAMI STERUJE …))) Sala 17 rzędów po 13 miejsc =221 obecnych w tym około 30-40 miejscowych notabli i kilkunastu takich jak ja…- zdradził na Twitterze internauta.

 

Jakby dla usprawiedliwienia tego kompromitującego podsumowania, Jan Kanthak  nieostrożnie przyznał: „Nawet przywitanie musi być przećwiczone. Jedyny element „spontaniczny” którego nie da się zaplanować na promotorze”- napisał.

Tymczasem dziennikarze „Wiadomości” brnęli w swojej narracji: „Zdaniem komentatorów kampania Kidawy-Błońskiej coraz bardziej przypomina tę Bronisława Komorowskiego” – wygłosiła opinię prowadząca, a na pasku można było przeczytać „Kidawa-Błońska jak Komorowski?”

Później w „Wiadomościach”, można było usłyszeć okrzyki: „Kidawa”. I właśnie one stały się głównym motywem dalszych komentarzy. Nazwano je „niefortunnymi„, a lektor odczytał: „Bo jak zwrócili uwagę publicyści, „Prawdziwa prezydent”, jak mówi hasło wyborcze kandydatki Koalicji Obywatelskiej, promuje swoje nieprawdziwe nazwisko. Na potrzeby kampanii Małgorzata Kidawa-Błońska odcięła połowę swojego nazwiska”.

Padły słowa o dowolnym żonglowaniu słownictwem. „To trochę pokazuje taką płytkość kampanii” – przekonywali swoich odbiorców, zarzucając kampanii Kidawy-Błońskiej, podporządkowanie „politycznemu przedstawieniu”. Nie pozostało to bez reakcji.

„Ale tezą, że Małgorzata Kidawa-Błońska na potrzeby kampanii pozbyła się połowy nazwiska biją swoje własne rekordy bezmyślności” – podsumował Konrad Piasecki z TVN.

/p/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
EugeniuszLeszekHerodAntypisMaciek123454321Włodzimierz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Włodzimierz
Włodzimierz

PAD pewnie przechodził tam obok zgromadzonych pisowców, przypadkowo z tragarzami…

Maciek123454321
Maciek123454321

Mówiła z kartki… Prawda. Tylko że wg mnie o wiele lepiej jest czytać z kartki i mówić z sensem, niż pieprzyć bez sensu z pustej głowy, jak duda. Poza tym od początku było wiadome, że każde przejęzyczenie MKB hieny kurwizyjne wyłapią. Gdyby MKB wyszła na mównicę i nic nie powiedziała, pieski pisowskie skomentowałyby: „nic nie powiedziała, bo nie ma nic do powiedzenia”. Co by opozycja nie zrobiła, i tak kundelki ocenią to źle. A prawda jest taka, że 3500-4000 ludzi na konwencji MKB reagowało spontanicznie. A protestujący młodzi ekolodzy? Niestety wystawili sobie nie najlepsze świadectwo nie podając kandydatce ręki. Reakcja… Czytaj więcej »

HerodAntypis
HerodAntypis

No cóż, nadzieja umiera ostatnia. duda już poległ na placu wyborów, więc pocieszają się jak mogą. Oczywiście cudzym kosztem, bo inaczej nie potrafią.

Leszek
Leszek

A dlaczego Agatce zabierają pół nazwiska? Przez ruchadło?

Eugeniusz
Eugeniusz

Biedne lemingi muszą głosować na reinkarnację Brąka. Czy jest tylu poloków i nauczycielów?