Tak bawi się prawica: burmistrz za kratkami, wicestarosta w stroju zakonnicy i męski striptiz

Tak bawi się prawica: burmistrz za kratkami, wicestarosta w stroju zakonnicy i męski striptiz

Z hukiem i w doborowym towarzystwie zakończyli tegoroczny karnawał politycy Porozumienia Gowina oraz Prawa i Sprawiedliwości powiatu wałbrzyskiego. W tłusty czwartek dołączyli do lokalnej braci górniczej i wzięli udział w tradycyjnej „Babskiej biesiadzie Combrowej”, zorganizowanej przez Centrum Kongresowo-Kulturalnym „Witold”, w podwałbrzyskim Boguszowie-Gorce. Było piwo, tańce i po raz pierwszy w historii… męski striptiz.

Prym wiedli rządzący miastem i powiatem. Burmistrza przebywającego chwilowo w areszcie – za przyjęcie łapówki – reprezentował jego zastępca Sebastian Drapał z partii Porozumienie Jarosława Gowina, a powiat – wałbrzyska wicestarosta Iwona Frankowska z PiS.

Główną atrakcję wieczoru był występ profesjonalnego striptizera. I to dwukrotny.

„Za drugim razem tańczył przed oczami szefowej „Witolda”, jej ręce wkładał sobie za majtki, potem poklepywał się nimi po swoich nagich pośladkach – opowiada „Wyborczej” jedna z uczestniczek zabawy.

Jak ujawnia dziennik poklepującą była żona jednego z kandydatów na burmistrza w ostatnich wyborach samorządowych. W drugiej turze swoje poparcie przekazał on aresztowanemu Jackowi C. Pani Magdalena zaraz po wyborach została szefową CKK „Witold”.

O imprezie nie chciała rozmawiać z „Wyborczą”. Napisała natomiast do dziennika stanowczo: „Wzywam Jacka Harłukowicza oraz czasopismo »Gazeta Wyborcza Wrocław” do natychmiastowego zaprzestania zamiaru publikacji mojego wizerunku, w tym moich danych osobowych, w jakiejkolwiek formie”.

Rozmowy z dziennikiem odmówiła także Iwona Frankowska, wicestarosta wałbrzyska z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, która na imprezie ze striptizem wystąpiła w przebraniu zakonnicy.

„Nie było na niej żadnego striptizu, a jedynie występ artystyczny” – tłumaczy „Wyborczej” sekretarz miasta Grzegorz Łuczko. „Pan się zresztą nie rozebrał do naga, bo przepasał się jakąś szmatą” – dodaje. Ową „szmatą” była flaga Stanów Zjednoczonych – pisze „Wyborcza”.

/p/

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
bartRafal PPiJarerwinek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
erwinek
erwinek

tak się bawi tak się bawi prawicaaa

PiJar
PiJar

Największe pretensje to można mieć o tę amerykańską flagę. Jeżeli już powstajemy z kolan, to striptiz też powinien być NARODOWY!

erwinek
erwinek

To jest chyba Fake News przecież na pasku w TVP info nic nie było .A przecież oni są bardzo wytrwali w tropieniu afer nawet wyśledzili p. prezydent Gdańska podczas jej zakupów w Biedronce.nie mówiąc już o zaglądaniu do jej koszyka. Coś mi się zdaje że psy kurskiego tracą węch.

Rafal P
Rafal P

Bal na PiS-taniku?

bart
bart

Cholerni hipokryci.