„Tak do Sejmu wchodzi paradyktator J. Kaczyński. Wejściem dla Marszałka Sejmu” (film)

 „Tak do Sejmu wchodzi paradyktator J. Kaczyński. Wejściem dla Marszałka Sejmu”

– „Tak do Sejmu wchodzi paradyktator J.Kaczyński. Wejściem dla Marszałka Sejmu. Jego ochroniarze za to z widoczną bronią wchodzą do Sejmu bez kontroli pirotechnicznej. Bez bramek. Bez żadnego trybu. Nielegalnie. Składam zapytanie do Marszałek Elżbiety Witek, jak mogła do tego dopuścić” – poinformował na Twitterze poseł PO Cezary Tomczyk. Do wpisu dołączył krótkie nagranie.

 

„Jeżeli uzyska Pan odpowiedź, to usłyszy Pan, że jemu wolno”; – „Kiedy paradyktatorek jest właścicielem Sejmu, a marszałek jest jego własnością, więc marszałkowe wejście do Sejmu mu się należy…. Oznaka jego panowania jak te kotary, żeby nie było widać, że zajmuje gabinet marszałka… Pisancjum”; – „Kieszonkowy faraon uważa, że wszystko mu wolno” – komentowali internauci.

Część internautów kpiła: – „To jest święty człowiek. Święci ludzie nie potrzebują trybów, bramek oraz innych barier. Prezes przeprowadzi Pana przez dolinę ciemności, bez żadnych opłat (no, jakieś daniny mogą się pojawić)”; – „Jemu się to wejście po prostu należało bez żadnego trybu”; – „Czekam aż zburzą Pałac Kultury i wybudują mu Piramidę albo Sfinksa”; – „Przesadza Pan. Lektyki jeszcze nie ma”.

 

Przypomnijmy, że już dwa lata temu inny poseł PO Sławomir Nitras informował, że „Ochroniarz Kaczyńskiego buszuje po kuluarach Sejmu”.

Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa prezesa PiS kosztuje podatników ponad 1,6 mln zł rocznie. Ale dla niektórych prawicowych publicystów to wciąż za mało, o czym pisaliśmy w artykule „Karnowski domaga się „szczególnej ochrony” dla Kaczyńskiego i innych polityków PiS!!!”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Rafał PZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Katolicy chyba powinni widzieć, co to takiego Złoty Cielec ??? No wiedzą, ale nie kojarzą faktów …Taka gmina.

Rafał P
Rafał P

Tyle że ten Cielec jest Srebrny. Srebrny, a skromny.