Tarczyński atakuje Tuska za przemówienie po niemiecku. „Podkulanie ogona…

Tarczyński po raz kolejny "odleciał". Tym razem w TVP Info

”Donald Tusk nagrał w języku niemieckim filmik z pozdrowieniami dla uczestników Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej (CDU) kanclerz Angeli Merkel. Były premier podziękował chadekom za przeciwstawianie się autorytaryzmowi w Europie.

 

Do treści tego przemówienia odniósł się na antenie TVP Info Dominik Tarczyński.

Europoseł postanowił przeczytać w programie definicję „hołdu” z encyklopedii. Następnie przystąpił do krytyki niemieckiego wystąpienia swojego oponenta.

„Tusk był zachwycony, politykę niemiecką nazywając błogosławieństwem. Ale na pewno nie dla tych, którzy zostali zamordowani lub zgwałceni przez imigrantów wpuszczonych przez Niemcy do Unii” – grzmiał.

 

„Donald Tusk jest tak samo przełożonym polityków europejskich, jak Gerhard Schroeder jest przełożonym w Gazpromie. Ci politycy wykonują polecenia Merkel i Putina. (…). Na każdym szczeblu, gdy występuje Platforma, jest ten element poddaństwa, pokazywania, że jesteśmy kimś gorszym. To podkulanie ogona nawet w konwenansach było bolesne i przekładało się na dyplomację” – dodał.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Tarczyński, oprócz „grillowania” byłego premiera, wypowiedział się też na temat rzekomej cenzury stosowanej przez Facebooka, Twittera i inne social media. Zauważył, że toczy się teraz kilka „frontów” przeciwko wrogom „lewackiej agendy”.

Na zakończenie rozmówca TVP info poparł uregulowanie w Polsce działalności mediów społecznościowych tak, aby ograniczyć narzucanie przez nie „cenzury”. Takie rozwiązanie publicznie zapowiadał już premier Mateusz Morawiecki.

/nt/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
18 stycznia 2021 18:48

Boga nie ma, bo nie grzmi.
Jak takiego pokręconego psychicznie faceta z ego wielkości Himalajów, a intelektem i poziomem Neandertalczyka można było wybrać jako REPREZENTANTA suwerena?!
Wyjątkowy przypadek upadku moralnego.

Jacek Doliński
Jacek Doliński
18 stycznia 2021 22:22
Reply to  Ewa

Do tego on jest o wiele groźniejszy od swoich kolegów i koleżanek z PiS-u, bo zna angielski i komunikuje się w tym języku. Tamci przynajmniej poza sesjami PE siedzą cicho i nie kompromitują bardziej Polski. A jemu może przyjść do głowy np. wyzwanie Guya Verhofstadta albo Franza Timmermansa na solówkę.

Janusz
Janusz
19 stycznia 2021 09:29
Reply to  Ewa

Jaki suweren taki reprezentant.

Jacek Doliński
Jacek Doliński
18 stycznia 2021 19:19

A co mnie obchodzą wynurzenia PiSiego dzbana, dla którego określenie „ćwierćinteligent” byłoby niezasłużonym komplementem?

Janina
Janina
18 stycznia 2021 19:55

Tarczyński niech skieruje atak też w inną stronę – po równo. Niech zapyta naszą pierwszą damę, o nauczenie kilkunastu roczników licealistów tego „wrażego” niemieckiego języka, którym Pan Tusk się posłużył. Wszakże powinna uczyć naszego, narodowego. Zapyta panią Agatę, czy nie ? Można delikatniej, niekoniecznie taki zjadliwy atak, jak na Pana Tuska.

Nord
Nord
18 stycznia 2021 20:45

Jenot nigdy nie straci okazji, żeby się wygłupić i zrobić z siebie durnia.

Czytelnik
Czytelnik
18 stycznia 2021 20:48

Jenot przypomniał o sobie, że istnieje.

Bart
Bart
19 stycznia 2021 08:15

Po co komentować wybekiwane przez idiotę bzdury?

Dron
Dron
19 stycznia 2021 11:19
Reply to  Bart

Trzeba to robić. Koniecznie. Uzmysławiać wyborcom na kogo głosowali. Jakich synów owiec wybrali.

Joanna
Joanna
19 stycznia 2021 12:18

Może warto przestać reagować na Tarczyńskiego?

Last edited 6 miesięcy temu by Joanna
Maciek123454321
Maciek123454321
19 stycznia 2021 13:36

Takiego osobnika określa się mianem „PatRYJota”. PatRYJota idiota.