Tarczyński nie stanie przed sądem – ochronił go PiS

Tarczyński znowu obraża dziennikarzy

PiS oczywiście nie zgodził się na uchylenie immunitetu Dominikowi Tarczyńskiemu. Oznacza to, że nie odpowie przed sądem za zarzuty formułowane pod adresem posła PO Marcina Kierwińskiego.

Na nic też zdało się głosowanie przez Łukasza Rzepeckiego za odebraniem immunitetu Tarczyńskiemu podczas obrad komisji sejmowej w tej sprawie. Rzepecki został za to wyrzucony za to z klubu parlamentarnego PiS.

Podwójne standardy w PiS to już norma. Tarczyński może więc dalej bezkarnie publicznie opowiadać najbardziej nawet niestworzone historie i nie będzie musiał za to odpowiadać. A podobno – według partii rządzącej – to sędziowie są bezkarni i „trzeba skończyć z tą kastą”. No, ale sędziowie jeszcze nie są „ich”…

Dla porządku tylko dodamy, że za uchyleniem immunitetu Tarczyńskiemu opowiedziało się 186 posłów, przeciw było 240, a pięciu wstrzymało się od głosu.
(Źródło: onet.pl)

bt

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MerwusMaciek123454321ZwinkasmętekAleksander Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mordazdradziecka
Mordazdradziecka

Moze jenot nie stanie przed sadem, ale napewno gdzies dostanie po swym chamskim ryju. W Kielcach juz prawie oberwal.

Maciek123454321
Maciek123454321

Serio? Nie słyszałem. Ale to super. Może jak jednemu i drugiemu PISuarowi ktoś da w papę, to trochę pohamują swoje niewyparzone jęzory. Chociaż w przypadku Naczelnego Karalucha będzie to trudne zadanie.

Aleksander
Aleksander

Szmaciarze.

smętek
smętek

Cham! Buc! Palant! Ale pisuarowy i u nich większość takiej elyty. Opracowują i publikują, z mównicy sejmowej, nowe standardy postępowania.

Zwinka
Zwinka

Żołnierz Przeklęty.

Maciek123454321
Maciek123454321

Ale „pan” Tarczyński jednak chyba doświadczy czegoś, co nazwałem „infamią obywatelską”. Kiedy przestanie być (p)osłem, wróci do wideł i gnoju, skąd się wywodzi, ale z sąsiadami może mieć ciężko. No, chyba, że wystąpi w programie „Rolnik szuka żony”. Podobnie jego kumpel z senatu – Waldemar Błąd Ortograficzny Bonkowski.

Merwus
Merwus

Nie szkodzi, ktoś kiedyś nie wytrzyma i da cwaniaczkowi poprostu w pusk