„Te Black Hawki to jednak się przydają – do spotów wyborczych” PiS

„Te Black Hawki to jednak się przydają - do spotów wyborczych” PiS

– „Te Black Hawki to jednak się przydają. Tutaj do spotów wyborczych” – skomentował na Twitterze gen. bryg. w stanie spoczynku Jarosław Stróżyk. A chodzi o filmik z udziałem Marka Opioły, który jest kandydatem PiS do Europarlamentu.

To nie pierwszy przypadek wykorzystania tych helikopterów przez polityków PiS. Niedawno „Dzieci musiały przerwać mecz, żeby mógł wylądować śmigłowiec z Brudzińskim”.

– „Ile państwowego paliwa poszło na uruchomienie śmigieł tak pięknie dynamizujących tę obciachową propagandę?”;

– „Co to ku..wa jest @PolskaPolicja? To wy już jesteście PiS-owska policja, czy jeszcze polska? Przegięcie i wstyd @marekopiola. Myślę, że Joachim Brudziński powinien za to odpowiedzieć”;

– „Ciekawe jaki był koszt wyprodukowania spotu? Czy jakbym ja chciał sobie w helikopterze filmik nakręcić to też bym mógł?” – pytali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
antyuzurpator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
antyuzurpator
antyuzurpator

No to teraz drabinkowy wyda prikaz, że każde uruchomienie śmigłowca pislicji musi wcześniej być przez niego osobiście zaakceptowane, oczywiście na piśmie.
Chociaż nie, może być też przez internet, tyko muszą kupić więcej pudeł papieru, bo zwiększy się zużycie przy drukowaniu internetu drabinkowemu.