Tego dyrektora trzeba zniszczyć, bo nie chce produkować Homo PiSsus

Tego dyrektora trzeba zniszczyć, bo nie chce współtworzyć Homo PiSsus

Dyrektor XXX LO im. Jana Śniadeckiego w Warszawie, Marcin Konrad Jaroszewski ostro podpadł.

Nie ukrywa on, co myśli o posunięciach obozu władzy i pozwala sobie na Twitterze na dość mocne wpisy.

Kiedy Maciej Nawacki nie wykonał dwóch postanowień sądowych i nie dopuścił do pracy sędziego Pawła Juszczyszyna, skrytykował takie stanowisko i nie owijając w bawełnę napisał, że Nawacki jest sędzią PiS-u i stąd to szykanowanie innego sędziego.

Napisał m. in. „o relacji sędziego Nawackiego z obecną władzą, czyli o absolutnej zależności od poleceń władzy, co oczywiście dyskwalifikuje pana Nawackiego jako sędziego, wydającego wyroki w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej. Myślę, że pan Nawacki nie ma żadnych wątpliwości, że tak jest. Niemniej jednak, mnie jako dyrektorowi szkoły, nauczycielowi nie przystoi używanie słów nieeleganckich i oczywiście pana Nawackiego za to sformułowanie przeprosiłem. Ale to absolutnie nie zmienia faktu, że pan Nawacki nie powinien piastować funkcji prezesa sądu”.

Odniósł się również do kontroli w szkole w Dobczycach, która tak została ukarana za to, że jej uczniowie uczestniczyli w wydarzeniu w ramach akcji Tour de Konstytucja i gdzie, według Czarnka, doszło „do typowej ideologizacji i indoktrynacji dzieci przez dyrektora szkoły”.

Marcin Jaroszewski w odpowiedzi na tak chore działania ministra, zawiesił w swojej szkole zdjęcie preambuły polskiej Konstytucji i jednocześnie głośno mówi o tym, że w dzisiejszych czasach nie wolno milczeć i bezczynnie patrzeć, jak łamane jest polskie prawo, w tym właśnie i Konstytucja.

Takich dyrektorów szkół, które mają wychować Polaka, mieszczącego się całkowicie w pisowskiej wizji polskości, dzisiejsza Polska nie potrzebuje.

Stąd sprawą zainteresował się już rzecznik dyscyplinarny i zbada, czy pan dyrektor przypadkiem nie uchybił godności zawodu nauczyciela. Są już przesłuchiwani odpowiedni świadkowie i zapewne niedługo dowiemy się, że Jaroszewski popełnił zbrodnię niesłychaną, a za to może być tylko jedna kara. Won ze szkoły!

No cóż, nad szkołą zbierają się czarne chmury. Jeszcze trochę, a polska edukacja straci tych dyrektorów, tych nauczycieli, którzy nie chcą się podporządkować, nie chcą wciskać młodzieży ciemnoty, nie chcą iść na pasku politycznej zależności.

…i wtedy już będzie można spokojnie zająć się produkcją Homo PiSsus, bo wiadomo, „jak skorupka za młodu PiS-em nasiąknie, tym na starość będzie trącić„.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

Tamara Olszewska

Źródło: tokfm.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
23 czerwca 2021 09:46

***** katoli i pisoli aż ich duda zaboli!!! Zero tolerancji dla parszywej pisyzacji szkół!!!

smętek
smętek
23 czerwca 2021 11:19
Reply to  HerodAntypis

Propozycja mądra ale niewykonalna bowiem większość Polonusów głupia.

Zwinka
Zwinka
23 czerwca 2021 12:21
Reply to  smętek

Nie większość. Ale wystarczająca liczba baranów + d’Hondt + oszustwo wyborcze, jakby co.

Dron
Dron
23 czerwca 2021 13:47

Wiem coś na ten temat, sam straciłem stanowisko za napisanie kilkudziesięciu słów prawdy na temat paru kaczystów. Tyle że oni kilka razy dziennie aż się proszą, żeby takie rzeczy nawet na murach pisać.

Waldemar
Waldemar
23 czerwca 2021 13:53

Do listy zawodów , których wykonywanie połączone jest z dużym ryzykiem, po sędziach, historykach czasów najnowszych, dziennikarzach zajmujących się tematyką krajową, oczywiście lekarzach (acz tylko pewnych specjalności), dołączyli nauczyciele. W polskiej edukacji wraca nowe, dobrze znane tym, którzy przeszli przez szkoły i studia w PRL. Swoją drogą dosc zabawne jest przysłuchiwać się tyradom Czarnka, który indoktrynując do granic wytrzymałości programy szkolne, sam krzyczy o szkodliwej „ideologizacji”.

Agnieszka
Agnieszka
23 czerwca 2021 17:40
Reply to  Waldemar

Czarnet to ludzki wirus, do usuniecia…

Stanisław
Stanisław
23 czerwca 2021 19:07
Reply to  Agnieszka

Albo wesz taka.

antyuzurpator
antyuzurpator
24 czerwca 2021 09:46
Reply to  Waldemar

Wierny uczeń komunistycznego prokuratora stanu wojennego, wrzeszczącego z trybuny „precz z komuną”.