Prawicowa posłanka z wyrozumiałością o pedofilii wśród duchownych

„Najlepiej opowiadać bajki i to się przełoży na wynik wyborów” - Krynicka wreszcie powiedziała prawdę? (film)

Mimo, iż powszechnie wiadomo, iż „zasoby intelektualne” dobrej zmiany są delikatnie mówiąc dość skromne, to od czasu do czasu dech zapiera, gdy wsłuchać się w prawicową argumentację.

Oto znana z „niebanalnych” pomysłów posłanka PiS Bernadeta Krynicka pokusiła się o ocenę stanu duchownego. Ze szczególną czułością i zrozumieniem pochyliła się nad zjawiskiem pedofilii.

Trzeba zrozumieć w końcu, że ksiądz to jest człowiek, a nie postać święta, jak każdy, i ma prawo do popełnienia pewnych grzechów, błędów – palnęła w programie „Polska i świat” w TVN24.

Idąc dalej stwierdziła: „Myślę, że to już jest parodia. Czy pedofilia jest tylko wśród księży? Może zrobimy komisję, która będzie badać pedofilię wśród nauczycieli, wśród lekarzy, pielęgniarek” – powiedziała Bernadeta Krynicka w TVN24 i wybuchnęła śmiechem ze swojego własnego „żartu”.  To wszystko jest udokumentowane czarno na białym, ale Krynicka teraz chciałaby wycofać się ze swoich mądrości i twardo zaprzecza własnym słowom.

Wszystko dlatego, że jej wypowiedź przytoczył na Twitterze Adam Jankowski z Platformy Obywatelskiej. „Szanowna Pani. NIE! Ksiądz nie ma prawa molestować dzieci” – skomentował stanowisko PiS–owskiej posłanki oburzony polityk.

Na to Krynicka ofuknęła polityka PO: „Szanowny Panie, zwyrodnialcy krzywdzący dzieci, bez względu na zawód czy sprawowaną funkcję powinni zostać osądzeni i skazani. Proszę nie wkładać w moje usta słów, których nie powiedziałam” – napisała.

„Szanowna Pani Poseł, wszyscy oglądający „Polskę i Świat” to obejrzeli i usłyszeli. Służę nagraniem. Sądzę, że jutro będzie się Pani tłumaczyła z tych słów we wszystkich mediach” – ripostował Jankowski. I tak właśnie jest. Portale społecznościowe huczą od komentarzy na temat światłych komentarzy PiS–owskiej posłanki… Ona sama na razie milczy!

Bernadeta Krynicka to ta sama pani poseł Prawa i Sprawiedliwości, która zasłynęła wieloma nieodpowiedzialnymi wypowiedziami. Media obiegło zdjęcie z Sejmu, na którym parlamentarzystka uciekała przed protestującymi niepełnosprawnymi i ich rodzicami. W ramach pomocy dla nich w absurdalny sposób argumentowała, że władza tworzy strzelnice właśnie dla nich.

/p/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

17
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
7 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
AndaWienioWaldiAleksanderBart Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Obserwator

Widać że intelekt nie zawsze idzie w parze z urodą!

co?
co?

Jaką urodą? XDDD

Bart
Bart

Jak sądzę, p. Krynicka byłaby równie wyrozumiała wobec osoby, która ją by molestowała seksualnie.
Dziwna kobieta, niby w rodzinie ma osobę niepełnosprawną, a pokazała, gdzie ma niepełnosprawnych podczas ich protestu w sejmie. Bycie pisowcem to anomalia etyczno-intelektualna.

Aleksander
Aleksander

Uroda też mierna.

Waldi
Waldi

oj tam oj tam … uroda średnia ale te oczy !!! Czysty sex ! Musi być dobra w „te klocki” !!!!!

Anda
Anda

Słowa Krynickiej – co powtórzę – należy traktować bardzo poważnie. Pis może zacząć wrabiać nauczycieli albo lekarzy w pedofilię, żeby kryć swoich kumpli księży pedofilów.

JKK
JKK

Czy tapani też tak by była wyrozumiała dla pedofili w sutannach, jakby jej dziecko katabas molestował?

Janina
Janina

Siostra Bernadeta…hm. Już o jednej siostrze Bernadecie kiedyś czytałam – zwyrodnialec w ludzkiej skórze i habicie. Ta pani Bernadeta chyba chce być „lepsza” od tamtej. Jej stanowisko jest haniebne i nie do przyjęcia przez normalnych ludzi. Ona jest pozbawiona sumienia i wstydu. Już kiedyś się pokazała z najgorszej strony, podczas protestu osób z niepełnosprawnościami w sejmie. I pomyśleć, że z zawodu jest pielęgniarką !

szok
szok

ZWYRODNIAŁE BABSKO
Krynica mądrości
Tak jak Jędraszewski
Biskup chory w złości

USPRAWIEDLIWIAJĄ
Razem pedofilię…
Oni są normalni?
Są ludźmi niechybnie

A jednak ich myśli
Są tak zwyrodniałe
Że – aż wstyd to przyznać:
ICH MIEJSCE JEST W SZAMBIE!!!!

Rafał P.
Rafał P.

Nic nowego. Jak już pisał Boy-Żeleński: „O skutkach celibatu lepiej nie mówić… Co do mnie, jak mnie tu widzisz, musiałem się pozbyć z parafii, w drodze interwencji u biskupa, już trzech księży zupełnie niemożliwych, ale kiedy z podobną sprawą przyszedłem po raz czwarty, biskup zniecierpliwił się i rzekł: «Pan widzi tylko swoją parafię i zdaje się panu, że pan wszystko osiągnął, kiedy się pan pozbył złego księdza. Ja wiem, że on jest nieodpowiedni, ale co ja z nim zrobię? Mogę go tylko przenieść gdzie indziej.” I tak jest też teraz. Nauczyciela czy trenera pedofila wywala się z zawodu, a klecha… Czytaj więcej »

Maciek123454321
Maciek123454321

A po „zbożnym żywocie” potem trafia na cokół, jak ten tamten w Gdańsku. Kapelan „Soldarności” – pedofil. Nigdy nie lubiłem czarnych.

Elzbieta
Elzbieta

proponuje poslance podeslac swoje dzieci pedofilom. za taka wypowiedz poslalabym ja do psychiatry

Iwona
Iwona

Wyrozumialość wobec pedofilow ???
Kobieta straciła RESZTKI rozumu i elementarnej przyzwoitości.

Maria
Maria

A czy kiedyś je posiadała. Już raz dała popis gdy w Sejmie koczowali niepełnosprawni walczący o swoje prawa.

Marek
Marek

A ja popieram. Tak właśnie zróbmy. Powołajmy komisję śledczą badającą pedofilię wśród księży, wśród nauczycieli, wśród lekarzy, pielęgniarek”. Wyciągnijmy wszystkie dokumenty na ten temat od kościoła (jak trzeba to siłą), i poddajmy te dane analizie. Zobaczmy jak traktowany jest pedofil nauczyciel a jak pedofil ksiądz, zarówno przez przełożonego jak i przez społeczeństwo. Zbadajmy to i opublikujmy wyniki, wyjaśnijmy sprawę raz a dobrze. To kiedy posłanka składa taki wniosek? A no tak to był tylko żart. Świetny temat do żartów sobie posłanka PiS znalazła, pewnie tak samo żartowała o niepełnosprawnych.

Aleksander
Aleksander

Pisowska krynica madrości,empatii i przyzwoitości.

Wienio
Wienio

No i właśnie przez tak wierzących dawno już doszedłem do wniosku, że Kościół to już nie to samo co kiedyś tylko sekta z GURU Kaczyńskim i Rydzykiem. Jak można porównywać innych do księdza, który składa śluby czystości. Wstyd mi za Panią poseł.