„Teka jest nasza” czyli kandydat jest bardzo dobry tylko zła Unia jeszcze o tym nie wie (film)

"Teka jest nasza" czyli kandydat bardzo dobry tylko zła Unia jeszcze o tym nie wie

Janusz Wojciechowski, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na unijnego komisarza ds. rolnictwa, źle wypadł podczas przesłuchania przed komisją rolnictwa Parlamentu Europejskiego i chociaż ostateczna decyzja ma zapaść w poniedziałek, to szanse Wojciechowskiego są dość nikłe.

 

Zupełnie odmiennego zdania jest Jarosław Kaczyński, który w programie „Informacje rolnicze” w TVP 1 powiedział, że teka komisarza jest już Polsce przyznana, a Wojciechowski to najlepszy kandydat, bo zna „europejskie korytarze”.

„Ta teka jest już Polsce przyznana, to jest kwestia tego bardzo dobrego kandydata, bo naprawdę pan Janusz Wojciechowski jest bardzo dobrym kandydatem, mającym ogromne doświadczenie właśnie w tej dziedzinie” – tłumaczył w swoim stylu niepowodzenie Wojciechowskiego prezes PiS.

 

Kaczyński oczywiście nie byłby sobą, gdyby za niepowodzenie przesłuchania nie obwinił opozycji, która jego zdaniem działa przeciw polskim rolnikom.

wb

Źródło: wiadomości.gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Chermessmętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
smętek
smętek

W tej Unii to nie rozumieją, że Kaczyński locuta, causa finita.

Chermes
Chermes

Kandydat jest bardzo dobry. Podczas przesłuchania w PE, potrafił rozbawić całą salę. Myślę, że powinien zastąpić Pietrzaka na festiwalu w Opolu, bo jemu nie udało się rozbawić nawet niewielkiej grupki klakierów przywiezionych autokarem na koncert.