Telewizja Publiczna wciąż wierzy, że naród głupi, wszystko kupi…

Telewizja Publiczna pastwi się nad Donaldem Tuskiem. Czy uda się z tym coś zrobić?

To, co wyczynia telewizja reżimowa, by namieszać ludziom w głowach, woła o pomstę do nieba!

Oczywiście na tapecie wciąż temat numer jeden, czyli ten „okropny” protest kobiet, który taki „lewacki”, „antyludzki” i w ogóle be.

Jeśli ktoś chciał wczoraj zdobyć informacje o tym, co się dzieje na ulicach miast i miasteczek ostatnimi tygodniami, to usłyszał o „agresji organizatorów proaborcyjnych protestów”, niewpuszczeniu na kolejną konferencję rzetelnych dziennikarzy TVP, ataku na patriotyzm i kościół.

 

Nie darowano też samorządowcom Warszawy, którym zarzucono sponsorowanie szkoleń „skrajnie lewicowych zadymiarzy„, przypomniano o długach Marty Lempart, zarzutach o molestowanie seksualne wobec Margot i licznych tłumaczeń, jak to uczestnicy protestów tylko udają poturbowanych przez policję.

Hitem wczorajszych Wiadomości była relacja z jednego ze szpitali, w której pokazano chorego na  SARS-CoV-2, mężczyznę. Przejmująco opowiadał on o swoich dolegliwościach, o walce z chorobą, a na koniec przyznał, ze zaraził się od żony, która załapała koronawirusa, biorąc udział w proteście kobiet .

W kolejnym programie, w materiale „o ideologicznej presji na Polskę” mówiono o planowanej na czwartek rezolucji Parlamentu Europejskiego popierającej protesty OSK w Polsce i …tutaj rozwinął skrzydła europoseł Jaki.

 

Gdyby ktoś nie wiedział, to właśnie Europarlament zamierza pochylić się nad rezolucją „dotyczącą aborcji, gdzie jeden z projektów mówi o tzw. prawach reprodukcyjnych, jako podstawowych prawach europejskich, gdzie aborcja na życzenie mogłaby być nawet do 9 miesiąca ciąży”. Tak twierdzi pan Jaki i trzeba przyznać, że facet odleciał bardzo, bardzo daleko.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

A wraz z nim Telewizja Publiczna, która całkowicie przekroczyła już granicę, za którą tylko kłamstwa i manipulacja. Za którą populistyczna papka, którą karmi się naród, wierząc, ze on na tyle głupi i to wszystko kupi.

Tamara Olszewska

Źródło: wp.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
25 listopada 2020 10:50

Jak to możliwe, że kobieta, która chodzi na Strajk Kobiet ma za męża dziadersa, który przemawia w Wiadomościach? Żona tego frajera z kościoła mu to przywlokła, tylko jemu się to w ciasnej pale nie mieści. Albo do kochanka chodzi a impotentowi wmawia, że na strajk idzie.

Jantar
Jantar
25 listopada 2020 12:24
Reply to  HerodAntypis

Facet po prostu powiedział do kamery to, co mu kazali, a obiecali zapewne „lepszą opiekę medyczną”. Mógł po prostu dostać „propozycję nie do odrzucenia”, czyli najzwyklejszy szantaż, że jeśli nie powie do kamery tego, co chcą to będzie umierał bez leków. Niemożliwe? Z PiS wszystko jest możliwe!

Kkk
Kkk
25 listopada 2020 11:57

Obsurd. Bareja lepiej by tego nie wymyslil. Zyjemy w zaklamanym panstwie, gdzie klamstwo pogania klamstwo i klamstwem sie je tlumaczy. Ale jak wiadomo klamstwo ma krotkie nogi. Oni juz wiedza, ze koniec ich formacji bliski, stad taka panika.

Wesół
Wesół
26 listopada 2020 08:16

To był ten rzadki przypadek,kiedy obejrzałem część Wiadomości. Szambo, szambo i jeszcze raz szambo. Musiałem potem pokój wietrzyć.