Teraz Tarczyński?

Tarczyński atakuje Michnika – „Reprezentant RP w Brukseli szczujący na tego, który przesiedział lata w komunistycznych kazamatach”

Zaczyna się manewr chowania niewygodnych polityków PiS. Podobnie jak w 2015 r., kiedy to „zniknął” Antoni Macierewicz. Podczas zamkniętej dla mediów części niedawnego posiedzenia klubu PiS w Jachrance prezes Kaczyński mówił o konieczności zmiany języka i twarzy – przypomina portal Fakt.

W ostatnich dniach hasło do odwrotu podjęła Krystyna Pawłowicz. Tak skutecznie, że zaskoczyła niektórych partyjnych kolegów.

W sobotę wieczorem zapowiedziała w mediach społecznościowych, że odchodzi całkiem z polityki. – „Poniosło ją, jak zwykle. Emocje zagrały” – skwitował ruch posłanki polityk PIS. Ponoć tuż przed deklaracją odebrała telefon z Nowogrodzkiej…

Następny na liście – jak mówi ważny polityk PiS – będzie Tarczyński. Za to samo, co waleczna pani poseł. Otóż obydwoje są piewcami antyunijnej narracji PiS, o czym zazwyczaj dają znać za pomocą obraźliwych wpisów w mediach społecznościowych. Poza tym niedawno poseł podpadł Jarosławowi Kaczyńskiemu. Otóż gdy młody poseł kilkakrotnie nazwał „idiotą” posła Jacka Protasiewicza, szef PiS osobiście – czytamy w portalu – ofuknął go w Sejmie. I to przed kamerami. Jego kariera sejmowa chyba nie przetrwa jednej kadencji.

mpm

Źródło: fakt.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MariaMaciek123454321ZwinkaJola Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jola
Jola

Czegoś nie rozumiem: jak w trakcie pełnienia „służby dla Polski j Polaków” mozna zrezygnować z życia politycznego? Z pensji poselskiej też?

Zwinka
Zwinka

Nie ma się czym podniecać. To wyświechtany chwyt przed wyborami. Pisowska chuliganeria, schowana przed wyborami, powróci z wyciem rozwartych na cały regulator paszcz tuż po po wyborach.

Maciek123454321
Maciek123454321

Zwinko, więcej optymizmu. Rozwarte paszcze? Gdzie? Na sali sądowej? No bo chyba nie zakładamy, że na sejmowej?

Zwinka
Zwinka

Fajnie byłoby pooglądać tego gieroja na sali sądowej.

Maciek123454321
Maciek123454321

Biedny Jenot. A tak chciał nawilżyć Prezesowi…

Maria
Maria

Niech teraz zmienia cierpliwie żwirek w kuwecie, to zostanie nagrodzony bez nawilżania