Terlecki: „Banaś? A kto to jest?” – „Terlecki wstydu nie ma, za to buty nadpodaż” (film)

Terlecki: „Banaś? A kto to jest?” – „Terlecki wstydu nie ma, za to buty nadpodaż”

Szef klubu parlamentarnego PiS Ryszard Terlecki nieustannie zadziwia swoimi wypowiedziami i zachowaniem. Nie inaczej było i w tym przypadku.

 

Dziennikarze TVN24 oraz „Gazety Wyborczej” zapytali Terleckiego o to, co z Marianem Banasiem. Czy zostaje na stanowisku, czy też poda się do dymisji. – Banaś? A kto to jest?” – odparł wicemarszałek Sejmu.

Kiedy zdumieni reporterzy, podjęli próbę przybliżenia Terleckiemu postaci szefa NIK, wicemarszałek Sejmu odwrócony do nich tyłem rzucił: – „Aha”…

 

– „W tym wszystkim nie jest smutne to, że ten Pan idzie i się nawet nie obraca, ale obrzydliwe jest to, że traktuje nas wszystkich lekceważąco. Obrzydliwe cyniczne zachowanie pokazujące, gdzie PiS ma nas wszystkich i wyborców tej jednej słusznej partii, i przeciwników”; – „Terlecki wstydu nie ma. Za to buty nadpodaż”; – „Nie mogę zdzierżyć tego pyszałka. Myśli, że wszystkich może mieć w dupie… Ale przyjdzie czas, kiedy tak wesoło mu nie będzie…” – komentowali internauci.

A jeszcze zupełnie niedawno wicemarszałek Sejmu jakoś nie miał takich „kłopotów”. Przypomnijmy choćby nasz artykuł: „Banaś – Terlecki. Tajne spotkanie prezesa NIK z szefem klubu PiS w Sejmie”.

bt

Źródło: wyborcza.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
MarianZenonNestorfiwalRafał P Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nihil
Nihil

Poklejony pies już mnie niczym nie zaskoczy. Ale jestem ciekawy co dalej zrobi maryan? Czy już go udobruchali i dadzą parasol ochronny, czy cicha wojna trwa,a Pinokio siedzi w okopie i zakłamuje fakty

Zwinka
Zwinka

Arogant.

Rafał P
Rafał P

Ci dziennikarze są ZDUMIENI. Czym? O co tu idzie? Ja, np. zaglądam do Frondy, żeby się pośmiać oglądając alternatywną rzeczywistość w koślawym zwierciadle Frondelka. Oni oczywiście mogą zadawać Psu pytania, żeby się pośmiać z jego odszczekiwania, ale nie spodziewając się rzeczowej odpowiedzi. Bądźmy realistami.

fiwal
fiwal

Biedny człowiek , nie kojarzy znajomych i przyjaciół. No cóż kara za grzechy młodości, wąchanie świństwa ma wpływ na szare komórki.

Nestor
Nestor

Kto to jest? PiSowski, katolicki buc, który trzymając w jednej rece różaniec, drugą podpisywał umowę z mafią na wynajem kamienicy na burdel.

Zenon
Zenon

Pycha kroczy przed padaką…

Marian
Marian

Terlecki to pisowski Buffon i MENDA