Terlecki o ataku na Nowacką: „No, niestety, policja ma rację”

Terlecki o ataku na Nowacką: „No, niestety, policja ma rację”

Ryszard Terlecki został zapytany przez TVN 24 o spryskanie gazem przez policję posłanki Koalicji Obywatelskiej Barbary Nowackiej. Parlamentarzystka została potraktowana gazem zaraz po tym, gdy pokazała funkcjonariuszowi legitymację poselską.

 

No a po co tam chodziła?” – powiedział poproszony o komentarz polityk.

Na tę wypowiedź zareagowała jedna z dziennikarek, która powiedziała mu, że posłanka opozycji miała przecież prawo do udziału w proteście Strajku Kobiet.

Pewnie, że ma prawo, ale brać udział w awanturach ulicznych to niekoniecznie jest zadanie dla posła” – szybko odpowiedział na to Terlecki.

Jakbym nagle wyciągnął legitymacje poselską i podsunął pani pod oczy, to też byłaby pani zaskoczona” – dodał chwilę później.

Następnie stwierdził, że policjanci nie mają obowiązku znać każdego posła. Dodatkowo, przyznał, iż w tej sytuacji to funkcjonariusz policji ma rację…

Po co machać legitymacją, jak można z daleka spokojnie ją okazać i nie wdawać się w awanturę? No, niestety , policja ma rację” – podsumował przedstawiciel PiS.

 

Policja, jak poinformował dziś rzecznik KGP inspektor Mariusz Ciarka, prowadzi obecnie działania mające wyjaśnić przebieg całego incydentu.

To wymaga szczegółowego wyjaśnienia, szczegółowej analizy nagrań, nie tylko nagrań z kamerki policjanta, ale też od osób postronnych” – powiedział policjant.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Zgadzacie się z opinią przedstawioną przez Terleckiego?

/nt/

Źródło: tvn24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
30 listopada 2020 18:19

To zupełnie jak ze zgwałconą kobietą. Widocznie gwałciciela sprowokowała.

malgoska
malgoska
30 listopada 2020 18:44

Policja tak się nie zachowuje tylko zwykli bandyci.

smętek
smętek
30 listopada 2020 20:14
Reply to  malgoska

Moja Babcia, która świadomie przeżyła „rozkosze” AD 1968 mówi, że dzisiaj jest tak jak wtedy. Nawet milicjanci z ZOMO weszli na teren uczelni. Czas się nam cofnął.

J***Ć ***
J***Ć ***
30 listopada 2020 19:02

Terlecki, ciebie to każdy pisowski milicjant zna. Ciebie powinni gazować i pałować dzień w dzień. Zresztą nie tylko ciebie ale każdego PiSiora.

Marek
Marek
30 listopada 2020 21:34
Reply to  J***Ć ***

Ciekawe. Kiedy ja mówię coś podobnego w tonie ale nie tak radykalnego (bo nadal żądam raczej kary niż zemsty) to zaraz niejaki troll zbyszek mnie „prostuje” i mam 10 nami minusie, a tu proszę nic. Wytłumaczysz to trollu zbyszku?

Kundzia
Kundzia
30 listopada 2020 19:39

Jak terleckiemu milicja siknie gazem w zaćpane i zapuchnięte oczy to zmieni zdanie, oczywiscie jak mu kaczy wuj pozwoli.

smętek
smętek
30 listopada 2020 20:11

Temu staruchowi zryte używkami zwoje mózgowe nie odtworzyły się. To jego prostackie chamskie stwierdzenie jest kolejnym dowodem na to, że kandydat na posła powinien obowiązkowo, przed złożeniem ślubowania, przedstawić zaświadczenie psychiatry potwierdzające zdolność psychiczną do zasiadania w sejmie.

Marek
Marek
30 listopada 2020 21:31

Czy jak „policja” sama wyjaśnia swoje uchybienia to nie jest to pisowska definicja nadzwyczajnej kasty? Tak mnie naszło bo reszty nie ma co komentować. Wiadomo już dzisiaj, że policjant będzie niewinny.

Maciek123454321
Maciek123454321
30 listopada 2020 23:23

Indywiduum z rozmiękczonym mózgiem. Tak się mszczą lata ćpania i chlania.

daroo
daroo
1 grudnia 2020 08:02

Proponuję drukować legitymację poselską na formacie A0 to wtedy można ją będzie jak to pan terlecki (celowo mała litera) powiedział „okazać z daleka”

Dron
Dron
1 grudnia 2020 13:11

Twardość komunistycznego betonu była niczym w porównaniu.