Terlecki o Emilewicz. „Możliwe jest jakieś zawieszenie”

Terlecki o Emilewicz. „Możliwe jest jakieś zawieszenie”

Synowie Jadwigi Emilewicz, pomimo obostrzeń, korzystali z wyciągów narciarskich. Ujawnienie tej sytuacji doprowadziło do wybuchu kolejnej afery, w wyniku której wielu przedstawicieli Zjednoczonej Prawicy odcięło się od swojej koleżanki.

 

Teraz o opinię w sprawie został poproszony szef KP PiS Ryszard Terlecki.

„Tak słyszałem (o tej sprawie), jeśli to prawda, to bardzo przykre zdarzenie” – powiedział dziennikarzom, gdy ci zapytali go o to, czy już wie o incydencie.

Dopytany o to, czy wobec Emilewicz planowane są jakieś konsekwencje, przyznał, że „możliwe jest jakieś zawieszenie” polityczki w klubie.

 

Co więcej, całe zamieszanie skomentowali też jej ex-koledzy partyjni z Porozumienia. „Stok narciarski jest dobrym zobrazowaniem kariery politycznej Jadwigi. Na szczyt wciągnął ją Gowin, a ona od jakiegoś czasu sama konsekwentnie zjeżdża w dół” – powiedział w rozmowie z mediami jeden z polityków konserwatywnego ugrupowania.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Do zamieszania zdążył się też odnieść Polski Związek Narciarstwa, który przyznał, że synowie Emilewicz dostali licencje tej organizacji już po ujawnieniu sprawy.

/nt/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janina
Janina
14 stycznia 2021 19:53

Kłamczucha pierwszej wody ! Nie zapomnę, jak w sejmie , stojący obok niej Kaczyński wrzeszczał do opozycji „chamska hołota”, a ona stwierdziła, że nic nie słyszała. Lizuska i kłamczucha została potem nagrodzona. za tę głuchotę. Obrzydliwy typek człowieka.