Terlecki o relacjach z Solidarną Polską: „damy po łapie”, „są granice cierpliwości”

Terlecki zapowiada kary dla posłów nienoszących maseczek   

Mimo, iż sposób w jaki Ryszard Terlecki taktuje posłów opozycji w trakcie prowadzenia obrad plenarnych Sejmu pozostawia wiele do życzenia, to jest on jedną z najczęściej proszonych przez dziennikarzy osób o komentarz do bieżących wydarzeń.

 

Ten stan rzeczy jest pochodną między innymi barwności języka jakim się posługuje polityk. Oto dzisiaj szef klubu PiS został zapytany o głosowanie, które odbyło się w trakcie ostatniego posiedzenia Sejmu.

Solidarna Polska zagłosowała, ramię w ramię z opozycją, za włączeniem do porządku obrad informacji, których miał udzielić wicepremier Gliński na temat sposobu przyznawania rekompensat w ramach Funduszu Wsparcia Kultury.

 

„Nie wiedzieliśmy, że tak będzie, pokazali nam figę, przyjmujemy to do wiadomości, będziemy działać konsekwentnie”– skomentował Terlecki. Na pytanie co to konkretnie oznacza wicemarszałek Sejmu powiedział: „damy po łapie”. Dodał również: „Niestety tego rodzaju działania muszą rodzić konsekwencje”. Ten wątek zakończył stwierdzeniem: „są granice cierpliwości”. 

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Zapytany o możliwość rozpisania wcześniejszych wyborów powiedział: „mało prawdopodobne, bo nikt ich nie chce”. Myślę, że opozycja ich bardziej nie chce niż my. Na razie mamy większość, ostatnie posiedzenie Sejmu pokazało, że wprawdzie możliwe są pewne potknięcia, ale myślę, że do następnego posiedzenia Sejmu sobie z tym poradzimy” – ocenił Terlecki.

Jak wiec zareaguje Ziobro kiedy „dostanie po łapie”?

/as/

Źródło: rmf24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aga
Aga
1 marca 2021 19:17

Niech uwaza stary skunks zeby po gebie nie zebral on, bosmy wkurzeni juz bardzo.