Terlecki podobnie jak Duda sugeruje prokuratorom zmianę pracy

Terlecki o relacjach z Solidarną Polską: "damy po łapie", "są granice cierpliwości"

Po tym jak Zbigniew Święczkowski „znalazł” nowe miejsca pracy kilkunastu prokuratorom ze wszystkich stron sceny politycznej posypały się komentarze. Przypominamy, że zsyłki doświadczyli tylko ci prokuratorzy, którzy głośno wyrażali swoje niezadowolenie z upolitycznienia prokuratury oraz ci, którzy wszczęli postępowania wobec działań obecnej władzy.

 

Wracając do komentujących i komentarzy dotyczących działań Święczkowskiego to w weekend na antenie TVN24 wypowiedział się w tej sprawie prezydent Andrzej Duda: „w zawodach prawniczych jest tak, że zawód prawniczy można sobie zmienić; jeżeli państwu prokuratorom jest tak bardzo źle, są inne możliwości”czytamy na tokfm.pl

Dzisiaj zaś do wypowiedzi Dudy odniósł się szef klubu PiS Ryszard Terlecki. „Terlecki ocenił, że „prezydent ma tu jasne stanowisko i je wyraził”. Dopytywany, czy je podziela, odparł: „Generalnie tak, oczywiście”. – Nie było mowy o lekarzach, tylko o prokuratorach, to jest taka praca. Ja też mógłbym powiedzieć, że wolę pracować w Krakowie, a pracuje w Warszawie”

 

Wicemarszałek Sejmu całkowicie identyfikuje się także z opinią Dudy dotyczącą profesjonalizmu działań policji. Przypominamy, że w piątkowy wieczór w TVN24 prezydent zachwycając się postawą policji stwierdził: „u nas nie ma przypadku, że ktoś zginął w czasie jakichkolwiek zamieszek”. 

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Odnosząc się do powyższego stwierdzenia Terlecki powiedział dzisiaj: „Często wypadki śmierci są w takich sytuacjach przypadkiem. Szczęśliwie w Polsce takiego przypadku nie było i trzeba się z tego cieszyć. Oczywiście policja działała bardzo profesjonalnie i zgodnie z przepisami”.

Jedyny komentarz jaki przychodzi nam do głowy to: „Wart Pac pałaca, a pałac Paca”

/as/

Źródło: tokfm.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
25 stycznia 2021 14:25

I o to od początku chodziło w tych represjach. Zmusić niepokornych, dobrych i inteligentnych do odejścia zastraszyć tych, którzy odejść nie mogą, i zmusić wszystkich do robienia tego co chce ziobro i pis. Mówiony o tym od początku, ale kto by wierzył „wykształciuchom”, „lewakom” i „inteligencji” prawda?

Agnieszka
Agnieszka
25 stycznia 2021 15:03

Ten parszywy typ tez zmieni prace, bedzie wiezniem.

smętek
smętek
25 stycznia 2021 17:50
Reply to  Agnieszka

Ja powiadam się za robotami publicznymi dla tej mafii. Więźniom należy zabezpieczyć godne warunki odbywania kary i nie można od nich wymagać pracy.

Agnieszka
Agnieszka
25 stycznia 2021 19:43
Reply to  smętek

Prawda, na ulice z nim z miotla w lapach.

daroo
daroo
26 stycznia 2021 18:59
Reply to  Agnieszka

Przykuć do taczki i kamieniołomy bo na wikt trzeba sobie zapracować a nie zbijać bąki za nasze podatki, już i tak się wystarczająco „nachapali”

Nord
Nord
25 stycznia 2021 19:41

Tak, tak, Rysiu, żebyście mogli swoje wały robić.

Bogdan
Bogdan
26 stycznia 2021 15:38

Mam radę dla pana Terleckiego. Skoro woli pracować w Krakowie to niech zrzeknie się mandatu poselskiego i wraca pod Wawel.

Jarosław
Jarosław
26 stycznia 2021 21:25

Terlecki, powinieneś zmienić psychiatrę, bo ten u którego się leczysz teraz to ci szkodzi zamiast pomagać.