Terlecki znowu obraża posła opozycji: „Niech się pan puknie w czoło”

„To jeden z tych tweetów, które same najlepiej oddają małość autora”, czyli kolejny bulwersujący wpis Terleckiego

– „Panie pośle, niech się pan puknie w czoło i kończy” – w taki oto sposób potraktował posła Janusza Sanockiego wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. To jego reakcja na krytykę pisowskiej ustawy, dotyczącej ujawniania majątku rodzin m.in. polityków.

 

Co tak zdenerwowało Terleckiego? Otóż Sanocki, krytykując ustawę, użył takiego oto argumentu: – „Polityką i funkcjami publicznymi mogą zajmować się ludzie, którzy nie mają żony, nie mają dziecka, mają kota tylko chyba, bo kot nie ma majątku”. No i wtedy usłyszał, że ma się puknąć w czoło. – „Panie marszałku, niech pan się puknie w czoło razem ze swoim kolegami. To jest przykład debilizmu prawnego”.

Krytycznie o ustawie wypowiadali się też inni posłowie opozycji. – „Od początku tego, czym się dzisiaj zajmujemy, jest ogromna działka, która została zakupiona przez premiera Morawieckiego i przekazana do majątku odrębnego żonie. Nie ma w polskim prawie takiego przepisu, który zabraniałby premierowi Morawieckiemu lub jego żonie ujawniania jej majątku odrębnego i sprawę mielibyśmy z głowy” – mówił Jarosław Urbaniak z PO.

 

Poseł Marek Sowa z PO powiedział, że problemem jest ukrywanie majątku przez premiera Mateusza Morawieckiego i wątpliwości, co do posiadanych przez niego nieruchomości. A Krzysztof Truskolaski stwierdził, że pisowski projekt nowelizacji to zwykły bubel prawny, do którego zastrzeżenia ma nawet sejmowe Biuro Legislacyjne.

Wracając do wicemarszałka Sejmu – słynie on wręcz z mało parlamentarnych wypowiedzi. Przypomnijmy choćby, jak odnosił się do jednego z reporterów („Terlecki obraża dziennikarza, który ujawnił jego spotkanie z przedstawicielami firmy tytoniowej”) czy do posła PO Sławomira Nitrasa, którego nazwał chuliganem („Piekło w Sejmie. Ryszard Terlecki bezradny wobec oskarżeń posła Nitrasa”).


bt

Źródło: polsatnews.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
darooLeszekewaRafał PMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Zła karma wraca. Pamiętacie, jak Sanocki krzyczał na Arkadiusza Myrchę „zamknij się, gówniarzu”? No i teraz sam dostał po łbie. Wart Pac pałaca, a pałac Paca. Inna rzecz, że nawet taki cham, jak Sanocki sam dostrzega łobuzerkę PiS-u.

ewa
ewa

oczywiście karma wraca ale zanim do Terleckiego ta karma wroci rozwalą na państwo, tak że juz nie będzie co zbierać

Rafał P
Rafał P

To kiedy zaczną w tym cyrku zwanym Sejmem rozdawać młotki do pukania się w czoło?
Nie chciał bym niczego sugerować, ale może należałoby zacząć od „dobrej zmiany” zwanej również dojną. W końcu im się wszystko należy, jak mówiła pani wójt Broszydło, którą przez przypadek zrobiono „premierą”.

Leszek
Leszek

Terlecki szybko założy spółeczkę, kupi od wojska złom, od Szyszki drewno, i uchwałą zobowiąże Sejm do zakupu!

daroo
daroo

A ja myślałem że już bardziej parszywie się nie da , a tu niespodzianka ten prymityw naprawdę ma spory zasób inwektyw