To funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej groził śmiercią Lubnauer

Strażnik, który groził śmiercią K. Lubnauer, od kilku lat podobno leczył się psychiatrycznie… 

W niedzielę 22 września podczas trwania programu „Kawa na Ławę”, w którym gościła między innymi Katarzyna Lubnauer – na maila redakcji TVN 24 wysłano wiadomość o treści: „Lubnauer ty k**** sz**** dz**** s****, trzeba cię zabić jak tego złodzieja Adamowicza”.

 

Stacja TVN zgłosiła sprawę na policję. Zanim mężczyzna został zatrzymany, funkcjonariusze powiadomili Lubnauer, by nie opuszczała swojego sejmowego pokoju hotelowego, bo sprawca może znajdować się w pobliżu.

Jak ustaliło nieoficjalnie radio Zet za tymi groźbami stoi funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej – formacji, która jest powołana do ochrony Sejmu i Senatu.

 

„Funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej jest mężczyzną, który wysłał mail z pogróżkami pod adresem Katarzyny Lubnauer. Został zatrzymany w nocy w czasie pracy. Policja ostrzegła Lubnauer, żeby nie wychodziła z pokoju w hotelu sejmowym bo sprawca jest w pobliżu” – poinformował dziennikarz Radia Zet Mariusz Gierszewski.

Funkcjonariusz Straży został zatrzymany przez policjantów w nocy, w trakcie swojej pracy.

Centrum Informacyjne Sejmu na razie nie odniosło się do sprawy, natomiast rzecznik Komendy Stołecznej Policji, po zatrzymaniu funkcjonariusza Straży Marszałkowskiej, oświadczył, że policji „nigdy nie zabraknie determinacji w dotarciu do osób, którym wydaje się, że są anonimowe”.

Trudno nie zgodzić się z internautami, którzy piszą: „Jaki pan, taki kram”, no i „Tak się w Polsce „przywraca prawdziwą demokrację””.

/md/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
23 września 2019 15:00

No to prokuratura przyjrzy się… Lubnauer.

smętek
smętek
23 września 2019 16:27
Reply to  Zwinka

Tego można być pewnym i dochodzenie będzie się toczyło wartko.

vint
vint
23 września 2019 15:22

(uwaga: komentarz ZAWIERA SARKAZM!) Zaraz, zaraz, jak to było według pOsłanki Pawłowicz? Aaaaaa, już wiem! Naoglądał się TVNu i teraz chce zamordować posłankę Lubnauer. A to niedobry ten TVN! (uwaga: koniec komentarza zawierającego sarkazm!)

Patro666
Patro666
23 września 2019 15:56

„Gdy popierające przywódcę bojówki mieszają się z policją i wojskiem, jest już po wszystkim”.
Timothy Snyder

Maciek123454321
Maciek123454321
23 września 2019 17:09

A 40-50% lemingów i śpiochów nadal uważa, że to ich „nie dotyczy”. Tak samo reagowano na działania Adolfa Hitlera. Znakomita większość – inteligentnych skądinąd – ludzi nie ma pojęcia, jaki los chce Polsce zgotować Kaczyński i jego banda. Idźcie, k…..a na wybory!!!! Albo morda w kubeł, jak nas wezmą za twarz.

Zwinka
Zwinka
23 września 2019 18:55

Bo oni kombinują, Maćku, że to nie oni będą musieli te mordy w kubeł, tylko ci inni. Chętnie też pewnie wzięliby udział w „repolonizacja” ( czytaj: grabieży ) czegokolwiek, przy pomocy kijów i siekier. A bo to pierwszy raz ???

Jerry
Jerry
23 września 2019 23:17

W tych wszelakich służbach to jakowaś paranoja!
Braki kadrowe uzupełnia się ludźmi z przypadku, którzy sito badań psychologicznych przechodzą bez problemów. Nie to, co kiedyś…
Do policji trafiają 47-latkowie, Do wojska zawodowego ludzie o mentalności psychopatycznej. Do CBA na wpół skazańcy. Do SOP naśladowcy nieudacznego Kubicy. Do SM politycznie urobieni wyznawcy religii rydzo-konusa…

„Strach, strach, rany boskie,
Dokąd prowadzisz ten kraj
Stop, stop, rany boskie,
Oddaj co zabrałeś, napraw co spaprałeś”.