„To jest jakiś odlot, a nie przeprosiny” Suskiego za jego słowa o pensjach nauczycieli

„To jest jakiś odlot, a nie przeprosiny” Suskiego za jego słowa o pensjach nauczycieli



– „To jest jakiś odlot, a nie przeprosiny! Minister Marek Suski rozmawiał z SE i to nam expressis verbis wypowiedział, te niezbyt mądre słowa o nauczycielskich pensjach. Nikt niczego z kontekstu, ani z żadnego radia nie wyjmował” – napisał Hubert Biskupski, wicenaczelny „Super Expressu”.  To reakcja na zamieszczonego przez Suskiego tweeta z „przeprosinami”.

– „Jest mi niezmiernie przykro, że moje słowa wypowiedziane w Radiu Radom, które wyjęte z kontekstu stały się treścią artykułu w Superekspresie, uraziły wielu nauczycieli. Uprzejmie informuję, że nie było to moją intencją. Osobiście bardzo cenię i poważam zawód nauczyciela” – napisał szef gabinetu politycznego premiera. Pisaliśmy o tej skandalicznej wypowiedzi w artykule: „Marek Suski porównuje zarobki nauczycieli i posłów: „jest nieduża różnica”.

– „Pan też jest wyjęty z kontekstu, więc w sumie wszystko się zgadza”; – „Jesteście w PiS specjalistami od wyjmowania słów z kontekstu. A nawet ich przeinaczania, fałszowania sensu i zwykłego zmyślania”;

– „Nie potraficie przepraszać towarzyszu. Lepiej walnąć się w pierś z pokorą, a nie brnąć jak zawsze w konteksty itp. Szczególnie, że masz człowieku wyjątkowe zdolności do przeinaczania, o nieznajomości tematu nie wspomnę” – komentowali internauci. – „Skłamać, że nie rozmawiałeś z dziennikarzami. Oskarżyć ich o „wyjęcie z kontekstu”. Nazwać to przeprosinami. Level Suski, ale nie wiem, co” – podsumował Krzysztof Leski.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JabisdarooZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Wniosek jest prosty. PIS i jego funkcjonariusze muszą mocno popracować nad kontekstem. Gdy ten będzie miał sens to słowa z niego wyjęte nikogo nie urażą.

daroo
daroo

A nie lepiej zatrudnić tłumacza który przełoży z wolskiego na Polski?

daroo
daroo

„Jak cię złapia za rękę to mów że to nie twoja ręka” i tyle w kwestii komentarza do wypowiedzi perukarza 🙂

Jabis
Jabis

Kiedy!? Kaczyński przeprosi Morawieckiego a ten Polaków – za Suskiego?