„To miało być orędzie, a było lokowanie produktu zwanego Andrzej”

Dlaczego Andrzej Duda przegra wybory wyjaśnia Grzegorz Napieralski

3 minuty i 50 sekund – tyle trwało wieczorne wystąpienie Andrzeja Dudy, dla niepoznaki nazwane orędziem prezydenta. Znowu apelował o pozostanie w domach – „Przed nami decydujący czas. Zostańmy w domach. Nie ryzykujmy zdrowiem i życiem własnym oraz innych” – mówił Duda. Czy sam wreszcie się do tego zastosuje…

 

„To miało być orędzie, a było lokowanie produktu zwanego Andrzej”; – „Wystąpienia wysłuchałem cierpliwie do końca, bo ciekaw byłem konkretów, którymi w obliczu katastrofy podejmie prezydent mojego kraju. Jest na określenie tego wystąpienia jedno słowo HUCPA!!!”;

– „Było o tym, że naród przejął obowiązki państwa. Dzięki temu państwo mogło pomóc propagandowym mediom narodowym” – komentowali internauci.


Niektórzy kpili: – „To orędzie zmieniło Polskę – ludzie uwierzyli, że nie są sami. Łzy wzruszenia pojawiły się w oczach milionów. Cały świat w bezruchu patrzył i podziwiał”; – „Ach, jaki jestem ładny”. Odcinek 10586”.

 

„A. Duda kolejny raz wykorzystał epidemię do wyborczej kampanii. Przy okazji fałszywie reklamował „tarczę” Morawieckiego, twierdząc, że przewiduje ona „setki” mld zł rządowego wsparcia. Andrzej Bezwstydny” – podsumował prof. Leszek Balcerowicz.

Dla porządku dodajmy, że Duda postanowił zwołać na poniedziałek posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego, podczas której będzie omawiana rzeczona „tarcza antykryzysowa”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

14
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
ged12JacekRafalChermesGoool Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andy
Andy

Pajac.

wojtek
wojtek

A Czesi zamiast orędzia: Dziś rano do Czech przyleciał kolejny transport z zakupionym sprzętem medycznym i ochronnym. Tym razem na pokładzie znalazło się ponad milion maseczek. Transport osobiście powitał premier Andrej Babis. Następnie sprzęt został zapakowany do ponad 20 ciężarówek. Wkrótce będzie rozwieziony po całym kraju. W sobotę do Czech przyleci transport z kolejnym sprzętem medycznym zakupionym w Chinach. Będzie to kilka milionów maseczek, 120 tysięcy kombinezonów ochronnych, 80 tysięcy gogli ochronnych i 50 tysięcy testów. Materiał będzie ważył w sumie ponad 106 ton. Sprzęt zostanie przetransportowany do Czech ogromnym ukraińskim Antonowem. W nocy ze środy na czwartek do Czech… Czytaj więcej »

Goool
Goool

Widzę, że szanowna redakcja kilka razy obejrzała orędzie, aby wybrać odpowiedni kadr. Szanuję. W końcu inwencja własna, a nie stockowe zdjęcie.

administrator

Dziękujemy za uznanie, nam też się podoba 🙂

gboor
gboor

On naprawdę tak wygląda. Nie trzeba nic kombinować.

daroo
daroo

Nawet na „stockowych” zdjęciach ten osobnik wygląda groteskowo więc wcale nie trzeba się wysilać 😐

Chermes
Chermes

Fakt. Fotka nie najlepsza. Ja osobiście wolę zdjęcie sprzed lat, gdy klęczy on na bruku a jakaś katolska szamanka wciera mu w czoło błogosławioną wydzielinę ze swego ciała. Można tę fotkę znaleźć w necie. 🙂

ged12
ged12

Eeeee tam wydziwiacie. On na każdym zdjęciu wygląda jak d…a.

Zwinka
Zwinka

W dodatku to lokowanie produktu zrobiono po partacku ( i to za nasze, w końcu duże, pieniądze ). Fatalne, . „wyżerające” kolor oświetlenie, bezlitośnie podkreślające pucołowatemu jego narastającą pucołowatość . Mniejsza o treść, bo o czym tu gadać, ale obrazek wyszedł z tego tandetny.

ewa
ewa

orędzia wygłaszał Prezydent Kwasniewski a to co prezentuje Duda to jakaś sieczka, z której nic nie wynika

Goool
Goool

Tak. A jak nas godnie reprezentował. Szkoda tylko, że pod wpływem.

Chermes
Chermes

” w repertuarze Dudy znalazł się nowy gest…” No, nie. Naprawdę przyswoił sobie gest posłanki Lichockiej? 🙂

Rafal
Rafal

to jak mam siedziec w domu …to jak mam na te wybory isc? Poyebalo was?

Jacek
Jacek

Staram się nie uprzedzać do ludzkich ułomności, ale czy muszę to coś tolerować w mediach. Próbowałęm bez głosu – ale i tak prawie rzygnąłem. Nadal mówię do żony…. to się nie dzieje, …. to się nie może dziać w mojej Ojczyźnie.