To nie PiS – to kosmici!

To nie PiS - to kosmici!

Może to jest jakaś interpretacja tego, co się w Polsce dzieje…

Władze Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zaleciły swoim pracownikom objecie specjalnym nadzorem studentów pochodzenia arabskiego i nigeryjskiego. Nie mogą oni przebywać w laboratoriach bez opieki, bo – jak wiadomo władzom UM – Arabowie i Nigeryjczycy przyjechali do Polski, by w naszych laboratoriach robić bomby. Dlaczego? Bo z definicji Arab i Nigeryjczyk to terrorysta.

Jak pisała niegdyś Agnieszka Graff – „Z czego się robi jajecznicę? Z jajek. Kim jest Polak? Katolikiem”. Inni twierdzą, że jak „Polak to pijak”, a jak „demokrata to lewak”. A kim jest Arab? Terrorystą. Wielka szkoda, że władze UM nie dokonały szybkiej segregacji płciowej na wszystkich wydziałach, gdzie przebywają muzułmanie, bo – jak wiadomo – głównym zajęciem muzułmanina, gdy nie zajmuje się produkcją bomb, jest gwałcenie białych, katolickich kobiet…

Arab to terrorysta i gwałciciel. To jasne! Wie to każde dziecko i każdy dziennikarz TVP, nie tylko władze szanowanej uczelni wyższej. Czytając takie informacje, a każdy dzień przynosi ich sporo (ustawa IPN, informacje o ideologicznych treściach podstaw programowych itp., itp. ) zastanawiam się, o co tu chodzi? Przecież autorytaryzm, który zaprowadzany jest w naszym kraju może mieć postać w miarę cywilizowaną. Czy koniecznie musi mu towarzyszyć taka ilość głupoty, uprzedzeń, hucpy, nienawiści i kabaretu razem wziętych? Ileż się trzeba napracować, by wyprodukować taką liczbę absurdów, które obrażają wszystkich: Żydów, Ukraińców, Arabów, Nigeryjczyków, ludzi przyzwoitych oraz myślących?

Niedawno któryś z zagranicznych dziennikarzy zapytał mnie: czy wylądowali u was kosmici? Pomyślałam – „może?”. To jest jakaś interpretacja tego, co się dzieje. To nie PiS – to kosmici. Wszyscy jesteśmy ofiarami ataku obcej cywilizacji, która uparła się, by ten spokojny zakątek Ziemi zniszczyć dziwną bronią. Działa ona na mózg, na dusze, na nabytą wiedzę i niszczy wszystko, a przede wszystkim ład i zdrowy rozsądek. Z lękiem każdego dnia otwieram gazety. Co kosmici jeszcze wymyślą?!

Magdalena Środa

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
antyuzurpatorandrzejbartAndrzejWojciech Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wojciech
Wojciech

Jak zwykle celnie Pani Profesor.Wyrazy szacunku.

Andrzej
Andrzej

Wiem, wiem – kosmici, ale tak dokładniej jaka to nacja genetycznie?

bart
bart

Obawiam się, że kosmici jeszcze nie raz nas dobiją. Swoją drogą, sądzę, że działają potajemnie i w nocy, wszczepiając pisowcom zakażone implanty mózgów. Z zewnątrz wygląda taki implant jak kupka bigosu, ale – jak widać – działa

andrzej
andrzej

A ja chciałbym dowiedzieć się, jak nazywać obozy powstałe po wojnie dla ślązaków? Rozumiem, że komunistyczne, ale to przecież były ……………….obozy koncentracyjne. Wolałem wykropkować, abym nie musiał odsiedzieć 3 lat za „fałszowanie’ historii.
http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/powojenne-obozy-dla-slazakow-to-bolesna-historia-dla,1305765,1,art,t,id,n,tm.html

antyuzurpator
antyuzurpator

Kosmici?
Blisko, blisko….
Co jeszcze „z nieba” może tak silnie działać, że wpływa „na mózg, na dusze, na nabytą wiedzę i niszczy wszystko, a przede wszystkim ład i zdrowy rozsądek.”?
_Nie_musi_, ale przy odpowiednich socjotechnikach – może. I tak od paru tysięcy lat.