To się doigrał – Szyszko obsypany trocinami

To się doigrał – Szyszko obsypany trocinami

Wprawdzie z trocinami minister środowiska nie po raz pierwszy ma do czynienia, ale z pewnością do tej pory nie w tak dosłownym sensie. Działacze polskiego oddziału Greenpeace obsypali go trocinami.

Wszystko działo się przed rozpoczęciem międzynarodowej konferencji „Las 2017”, współorganizowanej przez ONZ i FAO. Uczestnicy z 50 krajów zebrali się, że odbyć debaty pod hasłem „Lasy, nasze wspólne dobro”.

Przeciwko udziałowi w tym spotkaniu ministra Szyszki protestowali w niecodzienny sposób ekolodzy z Greenpeace. Na Facebooku napisali: – „Ile można znosić kłamstwa? Miarka się przebrała: Jan Szyszko na arenie międzynarodowej ciągle usiłuje kreować się na obrońcę Puszczy, kiedy w rzeczywistości jego decyzje doprowadzają do postępującej dewastacji naszego wspólnego dobra. Dość tego!”.
Umieścili też zdjęcie obsypanego trocinami Szyszki. – „Minister środowiska i zaproszeni delegaci dostali bardzo czytelny sygnał: to, co najlepiej symbolizuje działania podejmowane przez naszego ministra w Puszczy, to trociny… dlatego otrzymał je dzisiaj w niespodziewanym „prezencie” – czytamy na stronie.

Ile można znosić kłamstwa? Miarka się przebrała: Jan Szyszko na arenie międzynarodowej ciągle usiłuje kreować się na…

Opublikowany przez Greenpeace Polska na 9 października 2017

Większość internautów, którzy komentowali wpis, gratulowała Greenpeace. Pojawiły się także krytyczne opinie. Część internautów uznała, że w ten sposób ekolodzy „zniżyli się do poziomu ministra”. – „Bardzo chcielibyśmy móc obsypać go brokatem i uściskać, ale niestety – w sytuacji jaka ma miejsce w puszczy, zmuszeni jesteśmy użyć takiego rodzaju brokatu, jaki preferuje Pan Minister” – odpisał „Greenpeace”.

A wracając jeszcze do poprzednich kontaktów Szyszki z trocinami. W czerwcu poseł Platformy Obywatelskiej Slawomir Nitras przyniósł do Sejmu worek z nimi. Wtedy Szyszko twierdził, że Puszczę Białowieską bezprawnie wpisano na listę dziedzictwa przyrodniczego UNESCO. – „To są trociny, one jeszcze pachną lasem, ale one lasem już nie są. Cała Polska jest pełna trocin, tylko tu nie chcecie o tym rozmawiać. To jest symbol waszych rządów – trociny” – mówił Nitras. W kwietniu natomiast Greenpeace Polska wysypali je przed Sejmem, protestując przeciw ustawie o wycinaniu drzew bez pozwolenia, tzw. lex Szyszko. Ustawa doprowadziła do masowych wycinek w całym kraju.
(Źródło: fakt, wp.pl)

bt

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
shaqKornik BiałoruskigboorMordazdradzieckaSzkodnik Szyszkownik i jego stodoła Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Szkodnik Szyszkownik i jego stodoła
Szkodnik Szyszkownik i jego stodoła

A co na to córka leśniczego? Czy smakuje mu pasztet z bażanta? …a Ryś nic nie powie bo darczyńca zmarł…..

Kornik Białoruski
Kornik Białoruski

„Córka leśniczego?”

To córka leśniczego Szyszki, razem z wielkim patriotą Sakiewiczem i Katarzyną Hejke Gójską mieli dostać 6 milionów od Unii na „ekologiczny” portal puszcza.tv, ale się Unia połapała i prowaadzi dochodzenie. Tough luck guys and gals, Chociaż są wielkimi „ekspertami” od ekologii..

shaq
shaq

Piękny widok. Kłamca i sadystyczny morderca zwierząt…. Następnym razem należy go oblać roztworem żubrzych odchodów.

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka

Brawo!!! Nastepnym razem ten ochlany dziad bedzie palaszowal korniki ze sloika.

gboor
gboor

Nawet do twarzy mu w posypce.

Kornik Białoruski
Kornik Białoruski

Trociny zamiast krwi? Krew klatkowych bażantów woła o pomstę do Nieba.

” Prawy uznaje potrzeby swych bydląt, a serce nieprawych okrutne.” (Przysłów 12:10, BT)

Kornik Białoruski
Kornik Białoruski

Co mnie wkórw*** to że Szyszko miał czelność zrobić „konferencję” na temat encykliki Papieża Franciszka „Laudato Si” niemiłosiernie ją zniekształcając. Papież jest ewidentnie po stronie ekologów a nie czyścicieli Puszczy i kamienic., Ale szyszkowcy wyrywając zdania z kontekstu bezczelnie zrobili z encykliki gów**, Nie może być chrześcijaninem. co ma przyjemność z zabijania setek klatkowych bażantów. na jednej sesji, Sadysta, który kocha się w zabijaniu,. Seryjni zabójcy też zaczynali od znęcania się nad kotami sąsiadów i żabami. Niebezpieczny i okrutny człowiek.