„To, że ktoś jest wybitnym aktorem czy reżyserem, nie znaczy, że ma po kolei w głowie”

Brudziński pisze do opozycji, by modliła się do Marksa i Engelsa i Sorosa o to, żeby policja zawsze była tak łagodna jak podczas protestów LGBT

PiSowski europoseł Joachim Brudziński w niewybrednych słowach odniósł się do ludzi kultury, krytykujących jego partię. Nazwał ich „pożal się Boże elitą”.

 

To, że ktoś jest wybitnym aktorem czy reżyserem, nie znaczy, że ma po kolei w głowie w innych dziedzinach” – powiedział Brudziński w TVP Info. Nie bawiąc się większą galanterię stwierdził, że Krystyna Janda i Krystian Lupa opowiadają „dyrdymały i monstrualne głupoty”.

Do reżysera Brudziński zwrócił się bezpośrednio: „Panie Lupa, niech sobie pan reżyseruje spektakle, ale niech pan przestanie obrażać ludzi, bo nie ma pan do tego żadnych podstaw”. Zadrwił też z aktorki Mai Ostaszewskiej, która przed wyborami mówiła, że PiS najprawdopodobniej odbierze Polakom dostęp do Internetu.

 

Kto to widział, żeby internet był?” – zadrwił i żartując dalej zapewnił, że jako były szef MSWiA dopilnuje tej sprawy. Wszystko to w kontekście wyników niedawnych wyborów parlamentarnych, które ocenił za zadowalające.

To niesamowite. Pokornie prosiłem o głosy, teraz pokornie dziękuję. Mamy powody do satysfakcji, utrzymaliśmy władzę” – mówił przyznając, że lider jego partii „oczekiwał lepszego wyniku, ma twardą rękę dla swoich pracowników”.

/p/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
ANA2u3202u!1XandreShaqJózef Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Cham chamem – jak mawiał Onufry Zagłoba.

Waldemar
Waldemar

Aktorzy na scenę, pisarze do pióra, reżyserzy do teatru, pasta do zębów. Znacie? Znamy. No to posłuchajcie…

Lehoo
Lehoo

Wypowiedź Jojo scharakteryzować można króciutko:”Co prawda głupota jest darem Bożym, lecz nadużywać się go nie powinno”

Marek
Marek

To że ktoś jest politykiem PiS, wierzącym w nieomylność prezesa, wybrańcem ciemnego ludu do Brukseli nie oznacza że ma po kolei w głowie w innych dziedzinach……. A nie przepraszam politycy PiS znają sie na wszystkim najlepiej, na kulturze też, Pod warunkiem że pisarzem jest Sienkiewicz, muzykiem Martyniuk a reżyserem Antoni Krauze. Brudziński tak jak Gliński zapomniał że „mowa jest srebrem a milczenie złotem”

Irena
Irena

Niech osoba stanie przed lustrem i wypowie własne słowa …..Pozal się Boze elita !!! I to by się zgadzalo !!!

Dociekliwy
Dociekliwy

To już chyba taki trynd wśród pisiorów. Słowa są bardziej ulotne i być może nie wielu słyszało, ale już kilka dni temu Sasin w Trójce powiedział ” Niedobrze jest, że tak wiele osób, które mają wielkie talenty czy aktorskie, czy literackie, postanawia jednocześnie pokazać, że ma mniejsze talenty, jeśli chodzi o ocenę sytuacji społecznej i politycznej w Polsce”

Józef
Józef

Cóż BANDYTA,ZŁODZIEJ SZUBRAWCA -tez jak widac moze być posłem-

Shaq
Shaq

No cóż, jak widać, bycie Joachimem B. jest gwarancją, że jest się burakiem, chamem i prostakiem. Od lat to samo.

andre
andre

brudziński , wybitny przedstawiciel nowych kaczych elit, złodziej adidasów nieuk tuman nie umiejący nawet poprawnie posługiwać sie językiem polskim, pospolity szmaciarz

2u3202u!1X
2u3202u!1X

Powiedział złodziej butów.

ANA
ANA

A czy złodziej, króry okradał starszych ludzi, był karany, klamie i oszukuje, jest UCZCIWY?