Tomasz Sekielski ostro zaatakował Jacka Kurskiego podczas festiwalu Pol’and’Rock. „Odwraca się uwagę od księży i mówi o celebrytach”

Tomasz Sekielski ostro zaatakował Jacka Kurskiego podczas festiwalu Pol’and’Rock Festival. „Odwraca się uwagę od księży i mówi o celebrytach”

Tomasz Sekielski został zaproszony jako gość na „Najpiękniejszą domówkę świata” w ramach festiwalu Pol’and’Rock. Podczas wywiadu z Bartoszem Węglarczykiem mówił m.in. na temat wydarzeń w kraju. Szczególnie ostro oberwało się prezesowi Zarządu TVP Jackowi Kurskiemu.

 

Jako okazję do celnego ataku wykorzystał film „Nic się nie stało” o Zatoce Sztuki.   „W tym filmie nie pada żaden dowód na ten wielki spisek” – ocenił  Sekielski. „Ale odwraca się uwagę od księży i mówi, że to celebryci są większym problemem” – dodał chwilę później autor filmu „Tylko nie mów nikomu”.

I ten straszny wpis w sieci Jacka Kurskiego, że widowisko w TVP miało większą oglądalność niż nasz film emitowany w TVN. Kurski dawno odpadł od ściany i się uderzył. Uważam, że są tematy, przy których trzeba zachowywać się przyzwoicie” – kontynuował swój wywód reżyser głośnych antypedofilskich obrazów.

 

Rozmówca Węglarczyka odniósł się też do ślubu kościelnego rozwodnika Kurskiego: „Ja mam żonę i nie mam zamiaru się rozwodzić. Pozdrawiam cię, Aniu. Ale przykładowo, wyobrażam sobie, że rozstaję się z żoną i poznaję później kogoś” – zażartował sobie Sekielski odnosząc się do poprzedniego związku prezesa TVP. „Nikt nie wpuści mnie do Łagiewnik, żeby wziąć ślub i cały kabaret z tym związany. Kurski otrzymał podziękowania od Kościoła. Wszyscy są zadowoleni. Kurski wspiera Łagiewniki, bo tam Koronka jest transmitowana codziennie przez TVP. Więc myślę, że ten sojusz jest faktem” – dodał ceniony dziennikarz.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Na zakończenie wywiadu przyznał, że można nakręcić film o podziałach w Polsce. Tłem do tego mogłaby być historia sporu między Jackiem i Jarosławem Kurskimi. Obaj bracia, od lat, związani są ze skrajnie odmiennymi obozami politycznymi.

/nt/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
Tom
1 sierpnia 2020 14:56

Sama prawda

Tom
Tom
1 sierpnia 2020 14:57

True