„Totalne gangsterstwo”. YouTube nie daje zarobić Ziemkiewiczowi i Jaruzelskiej

Ziemkiewicz o Trzaskowskim: „Pajac, który wypędził księży...”

Rafał Ziemkiewicz od długiego czasu walczy z administracją serwisu YouTube. Jakiś czas temu filmik z jego udziałem został usunięty z kanału red. Moniki Jaruzelskiej. Dziennikarka postanowiła nagrać drugie wideo z Ziemkiewiczem i wstawić je 2. raz.

 

Jeszcze zanim filmik wylądował na kanale YouTube został już pozbawiony „monetyzacji”. Oznacza to, że jego twórca nie będzie zarabiał na nim pieniędzy. Sytuację skomentował za pośrednictwem Twittera sam Ziemkiewicz.

YouTube w walce ze mną i Jaruzelską idzie na totalne gangsterstwo. Już wyłączył monetyzację linku do naszej nowej rozmowy „z uwagi na nieodpowiednie treści”, mimo że tych treści jeszcze tam nie ma, pojawią się dopiero dziś o 20.00” – poinformował w internecie oburzony prawicowy redaktor.

Poprzedni film wideo z udziałem Ziemkiewicza i Jaruzelskiej został usunięty po trzech miesiącach od jego opublikowania w social mediach. W tym czasie wideo zostało obejrzane przez blisko 300 tys. użytkowników internetu.

 

Jaruzelska wrzuciła jednak filmik po raz kolejny i złożyła odwołanie do władz portalu. Filmik, rzeczywiście, został zamieszczony na YouTube po raz drugi, ale już po dwóch dniach został usunięty. O całym zamieszaniu na bieżąco informowała Jaruzelska.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Ziemkiewicz znany jest z radykalnych, prawicowych poglądów, które często wiążą się u niego z ostrym atakowaniem przeciwników politycznych oraz osób o innym światopoglądzie. Dziennikarz współpracował z mediami, takimi jak między innymi: „Najwyższy Czas”, „Gazeta Polska”, „Do Rzeczy”, „Rzeczpospolita” i „Uwarzam Rze”.

W ostatnim czasie TVP Info zerwało współpracę z Ziemkiewiczem po tym, gdy atakował on w internecie prezesa Jarosława Kaczyńskiego oraz PiS .

/nt/

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
5 października 2020 20:04

Straszne. PRYWATNY serwis filmowy skłaniający się raczej ku ideałom LIBERALIZMU, kasuje ze swoich stron wypowiedzi i poglądy WROGA DEMOKRACJI i LIBERALIZMU. Normalnie koniec świata. A może tak prawicowcy by sobie założyli konkurencyjny serwis? Nazwali go sfastikatube, 88tube, albo coś w tym stylu i tam sobie zamieszczali swoje komentarze do dzieł hitlera czy innych dokumentów prawicowej ideologii?

Zbyszek
Zbyszek
5 października 2020 21:06
Reply to  Marek

Niewiele rozumiesz.

Marek
Marek
6 października 2020 11:00
Reply to  Zbyszek

Ty za to tak wiele i tak przystępnie wyjaśniłeś, że od razu wszystko zrozumiałem i zmieniam zdanie. Dziękuję o wielki mędrcu.

Ryszard
Ryszard
5 października 2020 21:26

Biedni. Biedny Rafał, biedna Monika. Obuzy zarobić nie dają.

Bart
Bart
7 października 2020 06:18

Dziwię się p. Jaruzelskiej, że promuje to chamidło.