„Totalny upadek. Połączono Paradę Równości z okrutnym zabójstwem 10-latki”

„Totalny upadek. Połączono Paradę Równości z okrutnym zabójstwem 10-latki”

„Oto gotowy materiał na pozew i na w pełni zasłużone puszczenie tego portalu z torbami” – skomentował Maciej Bąk z Radia Zet tekst, który pojawił się na portalu fronda.pl. Nie będziemy cytować tego materiału – wystarczy przytoczenie tytułu: „Oto owoce Parad Zboczeńców: Znaleziono ciało 10-letniej dziewczynki”.

Ciało dziecka zostało znalezione w lesie koło Żarowa na Dolnym Śląsku. Jak poinformowała prokuratura w Świdnicy, ujawnione na ciele dziewczynki obrażenia świadczą o tym, że sprawca lub sprawcy dokonali zabójstwa. Policja apeluje o wszelkie informacje, które mogą pomóc w ich ujęciu.

– „Totalny upadek. Połączono Paradę Równości z okrutnym zabójstwem 10-latki. Jak tak można?!” – napisała Żaneta Gotowalska z „GW”. Oburzenia nie kryli także inni internauci: – „Takie manipulowanie faktami i insynuowane czegokolwiek i komukolwiek bez jakiejkolwiek wiedzy o zdarzeniu jest niedopuszczalne. Skandal!”;

– „Co za podły zmanipulowany tytuł. Nie wiadomo, kto jest sprawcą – Fronda wydała wyrok. Szczyt podłości. Wyrazy współczucia dla rodziny, biedne dziecko”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
GooOLGoolHeniekAliensPolka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Zajrzałem na profil i artykuł pod tym ohydnym tytułem, a potem przeczytałem komentarze pod tym artykułem. Komentarze… mmmmm……… palce lizać, Nie zostawili suchej nitki. Sprawdźcie sami.

Gool
Gool

Ty albo się znasz na wszy stkim albo z nudów pod każdym komentarzem dzielisz się swoją głupotą.

Maciek123454321
Maciek123454321

Ludzie nie zostawili suchej nitki na TYTULE…..

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Do pogromów Żydów też tak „motywowano” – rozsiewając plotki, że porywają dzieci na macę. Metoda stara i wówczas skuteczna. Oby nie dzisiaj. Aż strach się bać.

Aliens
Aliens

Na sto procent morderca chodzi co niedzielę do kościoła.

GooOL
GooOL

Albo głosował na KE…

Heniek
Heniek

A co jeśli się okaże,że to sympatyk pis?