Trolle „biorą się” za uczestników Marszu Tysiąca Tóg. Zaatakowany adwokat namierzył „hejterkę” i zapowiada pozew

Trolle „biorą się” za uczestników Marszu Tysiąca Tóg. Zaatakowany adwokat namierzył hejterkę i zapowiada pozew

Otwarty przeciwnik zmian w sądownictwie, adwokat Bartłomiej Piotrowski, uczestnik Marszu Tysiąca Tóg, podobnie jak koledzy nie mógł liczyć na „względy” w oczach trolli i hejterów.

 

Ledwo został zauważony w gronie protestujących, na Twitterowym koncie „Justyna I.-A.” pojawił się ohydny, mający kompromitować prawnika wpis.

Autor zamieścił zdjęcie adwokata z córką na plaży. Widzimy, jak prawnik przytula swoje dziecko ubrane w kostium kąpielowy. Pod tym ohydny komentarz: „Jest i ten zboczeniec, który kiedyś na FB chwalił pedofilię. Pan mecenas Bartłomiej Piotrowski. Świnia obleśna, nie wrzucę zdjęć tych młodych chłopców, z oczywistych względów” – czytamy we wpisie.

 

„Zaczęło się. Na tym zdjęciu jestem z moją córką Zuzią na plaży. W poniedziałek biorę się za ciebie gnido, która to zrobiłaś. Znajdę cię” – skomentował wpis Piotrowski.

Nie można zrobić ojcu trzech córek gorszej rzeczy, niż zarzucić mu, że jest pedofilem” – powiedział w rozmowie z naTemat i dlatego postanowił nie odpuścić.

„Oczywiście, doprowadzę do procesu. Ten ktoś powinien zostać skazany. Nie mam co do tego wątpliwości” – powiedział adwokat, twierdząc, że osoba, która go zaatakowała na Twitterze jest „mniej więcej namierzona”, ale musi mieć całkowitą pewność, by podjąć kroki prawne.

„Uderzono w mój najczulszy punkt. Nazywanie mnie ubekiem, komunistą czy szmatą, nie robi już na mnie wrażenia. Ale po tej sprawie mam ambicję, żeby zrobić proces przeciwko hejtowi.” – zapewnił adwokat.

/p/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
ManiaPipilottaZiomMarekWitold Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Obserwator

Życzę powodzenia, tego nie wolno puścić płazem!

Marek
Marek

Pomimo ohydnego pomówienia; „biorę się za ciebie, gnido. Znajdę cię.” – naprawdę? To jest język prawniczy, czy kibolsko-gangsterski?
Jeżeli ludzie prezentujący takie zachowanie zostają adwokatami, to jest to upadek. Postępowanie dyscyplinarne za ten wpis powinno być.

HerodAntypis
HerodAntypis

Nie rozumiem oburzenia. Na chamstwo odpowiada się chamstwem. Chamstwo i prostactwo nie rozumie przyzwoitego języka.

Witold
Witold

Jak ciebie napada bandzior i okłada cię pałą to ty mówisz do niego: Przepraszam pana bardzo ale czy mógłby pan mnie bić nie tak mocno i nie po głowie?

Marek
Marek

Znak czasów.
Menele przejęli rządy, a i wcześniej celebryci wszelkiej maści propagowali takie podejście to i u prawnika w chwili brutalnego ataku medialnego puszczają nerwy. I tak uważam, że zachował się o wiele kulturalniej niż zachowaliby się w analogicznej sytuacji pisowcy czy ich wyznawcy.
Gdybyśmy żyli w lepszej rzeczywistości to może byłoby to oceniane negatywnie, ale w naszej rzeczywistości to (powtórzę) i tak zachował się lepiej niż średnia.

Ziom
Ziom

Trzeba nauczyć się walczyć, nadstawianie policzka nawet kler nie robi.

Pipilotta
Pipilotta

Nie napinaj się tak bo ci powięź pęknie

Mania
Mania

To jest i tak za łagodny język w stosunku tej pisiorskiej gnidy!

Zbyszek
Zbyszek

Nie odpuszczaj, mecenasie. Takie sk…syństwo musi zostać ukarane.

Mania
Mania

Trzymam kciuki i życzę powodzenia! Nie można odpuszczać tym ohydnym kreaturom!