Trwa plebiscyt „Dzban roku”. Nominowani Sasin, Górniak, Godek, Najman i inni

Sasin zachorował na COVID-19. Mimo to nie rezygnuje z pracy

Tygodnik „NIE” zorganizował internetowy plebiscyt na „Dzbana roku 2020”. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem fanpejdży „NIE” na Facebooku i Twitterze.

Dotychczas „NIE” nominowało pary ćwierćfinałowe walczące o wejście do półfinałów: Julię Przyłębską i Jarosława Jakimowicza; Jacka Sasina i Edytę Górniak; Marcina Najmana i Krystynę Jandę; oraz Kaję Godek i Łukasza Szumowskiego.

Pewnikami, którzy już teraz przeszli do półfinałów, są Sasin oraz Najman – głosowań Przyłębska vs Jakimowicz/Godek vs Szumowski jeszcze nie zakończono.


Zainteresowani użytkownicy Facebooka i Twittera dalej mogą więc zagłosować na te osoby, które koniecznie chcieliby zobaczyć w starciach na etapie półfinałów.

Organizujący plebiscyt tygodnik „NIE” został założony w 1990 r. przez redaktora Jerzego Urbana. Ma on charakter lewicowy, antyklerykalny oraz antyprawicowy. Publikowane w nim treści nierzadko mają obrazoburczy i skandalizujący charakter.

Kto waszym zdaniem zasłużył na pierwsze miejsce w plebiscycie „NIE”?

Przypomnijmy, że słowo „dzban” w 2018 r. zostało „Młodzieżowym Słowem Roku”. Określenie oznacza w polszczyźnie młodego pokolenia osobę… „pustą w środku”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

nt

Źródła: Facebook, Twitter, wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dron
Dron
11 stycznia 2021 10:23

Sasin tu nie pasuje, bo to zbity dzban jest.

Predator
Predator
11 stycznia 2021 13:27

Oprócz Pani Jandy, każdy z wymienionych pasuje na 1000 litrową stągiew a nie na dzban.