Trzaskowskiego wybrali komuniści? Absurdalne wywody w TVP Info

Trzaskowskiego wybrali komuniści? Absurdalne wywody w TVP Info

W programie „Jedziemy” Michała Rachonia w TVP Info gościł Jan Pietrzak. Satyryk skupił się w nim na krytykowaniu Rafała Trzaskowskiego i innych polityków PO.

 

Z komunikacją jest dramat. Warszawa została zakołkowana dokładnie. Osiem lat rządów pani Gronkiewicz-Waltz polegało na wbijaniu kołków, najpierw co dwa metry, później co pół metra. Te kołki, paliki, słupki to są najwięksi ‘współpracowniki’ tej całej Platformy” – ocenił zagorzały prawicowiec i zarazem zwolennik PiS.

Te paliki dlatego wsadzali, że znajoma firma tłucze paliki. Kupił se gość taką maszynę i należy do Platformy Obywatelskiej, i oni co roku miliony kołków wbijają w warszawskie ulice” – kontynuował Pietrzak.

 

Na tym jednak się nie skończyło, bo Pietrzak przeszedł do ataku na wyborców. „Elektorat Warszawy to są kolejne pokolenia ludzi sprowadzanych do Warszawy. Ekipa Bieruta przyjechała, dostała mieszkania i się rozmnożyła. Ekipa Gomułki przyszła, została za darmo mieszkania i się rozmnożyła. Gierek przywiózł ze Śląska dziesiątki tysięcy ludzi, dostali mieszkania za darmo i się rozmnożyli. Jaruzelski naściągał nam pułkowników, generałów, dostali mieszkania za darmo i się rozmnożyli. I to jest elektorat Trzaskowskiego” – powiedział w ostrych słowach.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Rachoń próbował zasugerować Pietrzakowi, że w Warszawie po prostu czysto technicznie nie mogą mieszkać sami komuniści czy ich rodzinni spadkobiercy. Niezrażony uwagami dziennikarza satyryk kontynuował jednak swoje wywody.

Warto przy tym nadmienić, że gromiący komunistów Pietrzak, sam był członkiem komunistycznego ZMP, studiował na Wyższej Szkole Nauk Społecznych przy PZPR i ukończył Oficerską Szkołę Radiotechniczną Ludowego Wojska Polskiego.

/nt/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Maciek123454321ChermesRyszardjanPan Wojtek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kundzia
Kundzia

Cham to najdelikatniejsze określenie kim jest stary zgorzkniały zgred omyłkowo nazywany artystą.Jego życiorys to też ciekawa lektura.

Pan Wojtek
Pan Wojtek

Celny dowcip gdzieś odleciał,
duch wolności gdzieś odpłynął,
Prezesowi Tysiąclecia
dzisiaj służę z wazeliną.
Dziś po drodze jest mi z opcją
moherową i kibolską,
żeby Wolska, żeby Wolska,
żeby Wolska była Wolską.

jan
jan

prawda boli ubecję……………………………………

Chermes
Chermes

Myślisz, że Jasia Pieprzaka coś zabolało? 🙂

Maciek123454321
Maciek123454321

……..powiedział the bill.

Ryszard
Ryszard

Oto fragmenty życiorysu Jana Pietrzaka (wg Wikipedii): Jego ojciec był przedwojennym członkiem KPP, podczas okupacji należał do Młota i Sierpa oraz Związku Walki Wyzwoleńczej. Matka w latach 1947–1952 była posłanką na Sejm Ustawodawczy, była również działaczką SL i PZPR. Pietrzak w 1948 zostały wysłany przez matkę do Korpusu Kadetów im. gen. Karola Świerczewskiego. Był członkiem Związku Młodzieży Polskiej, a także Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Studiował na kursie wieczorowo–zaocznym w Wyższej Szkole Nauk Społecznych przy KC PZPR, (zwanej kuźnią komunistycznych kadr), którą ukończył w 1968.

Maciek123454321
Maciek123454321

Czy ktoś by się pokusił o pastisz pt. „Kolejny życiorys pana Janka”? Kiedyś Pietrucha słynął z tych życiorysów. Jeden z nich zaczynał się od słów: „Urodziłem się jako syn pułku…………….. i pułkownikowej.” W rzeczy samej?……………