Tusk dosłownie rozwałkował PiS i Lichocką! Prawica zapamięta ten wpis na długo

Tusk: „Epidemia wyklucza kampanię. Wniosek jest jeden: trzeba przełożyć wybory. Za zgodą wszystkich”

Były premier odniósł się na Twitterze do przegłosowania przez PiS ustawy o „rekompensacie” dla TVP. „To bardzo subtelna różnica: opozycja chce przeznaczyć dwa miliardy na onkologię, a PiS na nowotwór” – napisał.

 

Tusk odniósł się w ten sposób do propozycji posłów KO, którzy zasugerowali, żeby pieniądze z „rekompensaty” przeznaczyć na wsparcie Narodowej Strategii Onkologicznej. Propozycję jako pierwszy rzucił marszałek prof. Tomasz Grodzki.

„(…) Senat nie zgodził się na 2 mld zł dla TVP. Zgłosimy poprawkę do budżetu, aby te środki szybko przekazać na onkologię. Rozumiem, że Sejm jej nie odrzuci, gdyż trudno być przeciw zwiększeniu finansowania onkologii!” – zaproponował marszałek.

 

Pomysł został wsparty przez większość polityków opozycji i Jurka Owsiaka z WOŚP.

Nawet skrajnie prawicowa Konfederacja poparła pomysł prof. Grodzkiego. „Ja rzadko kiedy zgadzam się z przedstawicielami Platformy Obywatelskiej, ale tutaj mi się propozycja marszałka Grodzkiego podoba.  Nic nie daje takiego raka jak telewizja reżimowa” – powiedział w Polsat News poseł Jakub Kulesza.

Najwidoczniej nawet nacjonaliści okazują się czasem bardziej racjonalni niż funkcjonariusze „dobrej zmiany”. To jednak nie wszystko. Debata i moment głosowania nad ustawą o „rekompensacie” przejdzie z pewnością do historii polskiego parlamentaryzmu. A wszystko za sprawą posłanki Joanny Lichockiej (PiS).

Przedstawicielka Zjednoczonej Prawicy „świętowała” sukces PiS i TVPiS pokazując gest środkowego palca. Czy był on skierowany do osób chorych na raka?

/nt/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

21
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
9 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
HannaTeresaBarbaraIrenaZuza Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Poziom lichej lichockiej. To mała, podła kobieta.

Jerzy
Jerzy

Ale ona tylko wyraziła radość z wyniku głosowania swojej trzody. Przecież to tych 332 osłów głosowało tak jak kazał wuc, i to on jest winien, i to jego zdjęcie z paluchem powinno wisieć na oddziałach onkologii.

Maciek123454321
Maciek123454321

Mała poprawka, osłów było DWUSTU trzydziestu dwóch. Hmm, trzoda…….. chlewna?…………………

Chermes
Chermes

A gdyby tak lekarze, chorym na raka wyborcom PiS, zamiast skierowania na chemię i naświetlania, zaczęli pokazywać „palec Lichockiej”? Myślę, że to niezły pomysł. 🙂

Joanna
Joanna

Lichockiej, absolutnie każdy lekarz, niezależnie od specjalizacji powinien pokazać środkowy palec. To jej się po prostu należy.

daroo
daroo

Ja myślę że zamiast leczenia powinni chorym przepisywać oglądanie TVPiS tłumacząc że środki zostały tam przekierowane to może wreszcie ktoś by się „obudził” 😐

Beata
Beata

Powinni im załączać oglądanie TVP

Halina
Halina

Poziom tej Pani nader lichy, ale skąd w niej tyle złości i nienawiści, a przede wszystkim pogardy dla ludzi! ?

Barbara
Barbara

Uczyła się od najlepszych.

Irena
Irena

” ELYTA ” PiS !!! Rece i majtki opadają ….bardzo dobrze internauta napisał , ze to ” zdjecie LIchockiej powinno wisieć w każdej przychodni…aby pacjenci widzieli jak sa LEKCEWAZENI przez rzadzacych „

Teresa
Teresa

lichocka, przez fatalny przypadek, przez pomyłkę otrzymała mandat posła. To osoba niezrównoważona psychicznie.

daroo
daroo

Problem w tym że oni wszyscy w tym PiS są niespełna rozumu

Alicja
Alicja

Spokoo, jak tylko pisiorstu drgna sondaze to prezio zawetuje te dwa miliardy i wyjdzie na bohatera, a rzeczone pisiorstwo i tak kase znajdzie zeby das Kurskiemu, chociazby z podatku od malpek i coca-coli.

Kazimierz
Kazimierz

To jest efekt masturbacji

Zuza
Zuza

Szkoda tylko, że PO i mdla Kidawa nie potrafi wykorzystać tego palca „bozego” lichockiej…. nie potrafi???? Czy też weekend się zaczął i szlachta nie pracuje… A może PO po drodze nadal z padem????

Maciek123454321
Maciek123454321

Chyba źle to pani odczytuje. Im mniej MKB w mediach, tym lepiej. Ona robi kampanię w terenie, a tego specjalnie nie widać. Pamiętajmy, że prawie każdy uścisk dłoni, każda – nawet krótka – rozmowa, to ogromna szansa na kolejny głos. Kamera telewizyjna tylko przeszkadza. Czy ktoś śledził wędrówki Arłukowicza w czasie kampanii do europarlamentu? Nie. A rezultat był taki, że położył na obie łopatki jojo brudzińskiego, który latał śmigłowcem i przeszkadzał dzieciom w szkole na wf-ie lądując na szkolnym boisku.

Irena
Irena

Pseudo posłanka powinna zostać pozbawiona immunitetu i wydalona z Sejmu.

Maciek123454321
Maciek123454321

To za chwilę, Teraz skupmy się na wywaleniu na zbity łeb strażnika długoPISu.

Teresa
Teresa

Poczekasz,aż sama będziesz chora,pamiętaj podla kobieto,karma wraca!

Hanna
Hanna

1

Hanna
Hanna

A może by tak nowe hasło wyborcze: Chcesz walczyć z nowotworem – głosuj na kandydata opozycji.