Tusk: „Stadionów wystarczy, gorzej z respiratorami, kupili ich mniej, niż zbudowano orlików”.

Chcecie POWROTU Tuska? Wkrótce może on nastąpić!

Pomysł utworzenia szpitala tymczasowego dla chorych na Covid-19 na terenie Stadionu Narodowego rodzi wiele komentarzy. Głos w sprawie zabrał były premier Donald Tusk. Za pośrednictwem TT Tusk stwierdził: „Stadionów wystarczy, gorzej z respiratorami, kupili ich mniej, niż zbudowano orlików”.

 

W tej chwili już wiemy, że chorzy nie będą przebywali na płycie stadionu ale będą leczeni w salach konferencyjnych, których w tym obiekcie jest bez liku. To będzie pierwszy taki szpital w stolicy. Jak podała TVN24 nieoficjalnie mówi się, że kolejny powstanie na terenie Torwaru.

„Minister zdrowia Adam Niedzielski podał, że przygotowywana jest koncepcja szpitali tymczasowych w każdym mieście wojewódzkim, a w 7 miastach rozpatrywane są już konkretne miejsca” – czytam na rmf24.pl.

 

7482 – tyle osób zakaziło się koronawirusem w ciągu ostatniej doby. W weekend brutalnie pobito kierującą tramwajem kobietę za to, że ta zwróciła uwagę pasażerom jadącym bez masek. W warszawskim metrze spacyfikowano mężczyznę, który podróżował bez maski. Zrobili to współpasażerowie. Film z tego zdarzenia dostępny w internecie jest wstrząsający.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Nastroje wśród zwolenników i przeciwników noszenia masek się polaryzują. Mam wrażenie, że dobrnęliśmy do momentu, w którym nie działają argumenty. Zaczynają się liczyć wyłącznie emocje. Do czego to nas może doprowadzić? Nie chcę o tym nawet myśleć..

/as/

Źródło: rmf24.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
19 października 2020 13:37

Szpital na Narodowym to oczywiście wina Tuska. Po co budował stadiony na Euro 2012? Osobiście uważam że kościoły są lepsze na szpitale polowe niż stadiony. Wirus ginie tsm od święconej wody, czarnuchy nie mieliby problemów z frekwencją no i blisko cmentarza w razie gdyby szczepionka różańcowa nie zadziałała.