Tusk: „Wyprowadzają Polskę z Unii, niszczą sądy, by bezkarnie kraść, szczują jednych Polaków przeciw drugim”

Tusk: „Wyprowadzają Polskę z Unii, niszczą sądy, by bezkarnie kraść, szczują jednych Polaków przeciw drugim”

„Wyprowadzają Polskę z Unii, niszczą sądy, by bezkarnie kraść, szczują jednych Polaków przeciw drugim. Głosujesz na nich? Masz prawo. Ale nie masz prawa dłużej udawać, że tego nie widzisz. Bo widzisz” – napisał Donald Tusk na Twitterze.

 

Były przewodniczący Rady Europejskiej wielokrotnie przed tym przestrzegał. Pisaliśmy o tym m.in. w artykule „Tusk: „Nie grozi nam polexit, tylko wypierpol”.

A jeśli przypomnieć ostatnie wypowiedzi prezydenta („Duda atakuje sędziów i UE – „Jawna deklaracja polexitu”), Jarosława Kaczyńskiego o rzekomym „zamachu na naszą suwerenność i niepodległość” oraz zachowanie europarlamentarzystów PiS podczas debaty nad praworządnością w Polsce, trudno nie zgodzić się z byłym premierem Polski.

 

Podobnego zdania byli internauci, komentujący tweet Tuska: – „A ciemny lud klaszcze i krzyczy. Jeszcze, jeszcze!! Sam nie wie, że PiS nam szykuje izolację, a zachodnia Europa odjeżdża. Otrzeźwienie będzie bolesnym procesem”;

– „Bolszewików nazywajmy bolszewikami. Złodziei nazywajmy złodziejami. Dosyć politycznej poprawności względem szkodników Polski!”; – „Słusznie! Ostro i dosadnie! Dla nich język kurtuazyjny, to „język obcy”!!!”; – „Duda nie walczy o reelekcję, ale o bezkarność. Historia i tak nazwie ich oraz Kościół TARGOWICĄ BIS”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
smętekZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Otóż to właśnie. Naiwnością jest myśleć, że tzw. suweren nie widzi łajdactwa. Widzi. I popiera. I na tym polega nasza tragedia.

smętek
smętek

Pisuary przestały dowartościowywać swoich wyborców używając określenia „suweren”. Capo di tutti capi i ta cała mafia jest przekonana, że dostała przyzwolenie na okradanie Polski i nawet bardzo się z tym nie kryje. Ci co ich kochają myślą: kradną ale też my coś dostajemy.