Tusk zapowiada wydanie swojej książki: „Jak mówi obecna władza: uczciwi nie mają się czego obawiać”

Tusk kibicuje Bidenowi. „Good Luck Joe and Kamala!”

– „Jak mówi obecna władza: uczciwi nie mają się czego obawiać” – napisał Donald Tusk na Twitterze. To zapowiedź wydania jego książki.

 

Wydawnictwo Agora premierę książki planuje na 12 grudnia. – „Szczerze” – dziennik opowiadający o kulisach europejskiej polityki i kluczowych momentach ostatnich lat” – napisano na Twitterze wydawcy.

Na stronie internetowej wydawnictwa można znaleźć pełniejszą zapowiedź. – „To niezwykły, osobisty dziennik Przewodniczącego Rady Europejskiej. Dzień po dniu towarzyszymy jego pierwszym krokom w nowej roli, poznajemy kulisy europejskiej polityki i śledzimy najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat: zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli, kryzys uchodźczy, śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, niekończące się negocjacje w sprawie Brexitu” – czytamy.

 

Pod wpisem Tuska natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. – „Obecnej władzy z uczciwością nie po drodze”; – „Uczciwi nie mają się czego obawiać – dlatego listy poparcia do KRS nadal nie opublikowane”; – „Szkoda, że nie po angielsku. Akurat najlepszy czas, by zainteresować międzynarodowych czytelników”; – „Nie zapominajmy jeszcze o słynnym: za dobro nie wsadzamy” – zauważył internauta.

Niektórzy internauci i dziennikarze doszukują się w wydaniu książki początku kampanii prezydenckiej Donalda Tuska.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wolnościowiec
Wolnościowiec
28 października 2019 20:14

Ja jednak wolałbym aby na prezydenta startował Radosław Sikorski, Tusk powinien to sobie odpuścić, lepiej wróciłby do rządzenia PO oraz sprawił aby PO wróciła do korzeni czyli liberalizmu gospodarczego i umiarkowanego centrum w kwestiach społecznych.

Gekon
Gekon
29 października 2019 20:14
Reply to  Wolnościowiec

Przecież Olechowski przyznał kiedyś w wywiadzie, że liberalizm gospodarczy Platformy był picem na potrzeby chwili. Na początku istnienia PO wystawiała wspólne listy z Korwinem.