TVP Info „ujawnia” mail męża hejterki Emilii – „Ta propaganda jest przewidywalna i żałosna”

Rząd zaleca, aby nie podawać sobie rąk, a w TVP Info z tego kpią i demonstracyjnie ściskają dłonie

Telewizja pod kierownictwem Jacka Kurskiego próbuje na wszelkie sposoby zminimalizować skutki afery z udziałem Łukasza Piebiaka i innych pracowników resortu sprawiedliwości. Współpracowali oni z hejterką Emilią, przy pomocy której prowadzona była akcja zdyskredytowania m.in. szefa „Iustitii” Krystiana Markiewicz, który ostro krytykował „reformę” sądownictwa przeprowadzaną przez PiS.

 

TVP Info „ujawniło” mail męża hejterki, który miał on wysłać do redakcji onet.pl. Pisze w nim m.in., że jego żona „jest osobą uzależnioną od alkoholu oraz środków psychoaktywnych (benzodiazepiny), cierpi również na zaburzenia emocjonalne (typu borderline), była często hospitalizowana”. Dodajmy, że mąż hejterki Tomasz jest szefem Wydziału Prawnego nowej KRS, powołanej przez polityków PiS i Kukiz’15.

– „Do grona zapłakanych kuzynek i Polaków wsiadających na prom (ktoś widział ich w kraju?) doszedł mąż pani Emilii… Ciekawe, ile do jutra wysmaży listów;  -„Ta propaganda jest przewidywalna i żałosna. Wiem, wiem, ciemny lud to kupuje…”;

 

– „Jak zwykle! Wariatka. Nic oryginalnego. Zawsze te same metody! Nikt już tego nie kupi, durnie!”; – „To, co pisze na jej temat jest obrzydliwe. A TVP, korzystając ze sprawdzonych, bolszewickich metod, ochoczo podejmuje temat” – komentowali internauci. A jeden z nich Andrzej G. pieczołowicie odtworzył na Twitterze historię internetowej działalności małżeństwa Emilii i Tomasza.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
RyszardBartparagraf22HerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Jak trwoga to do boga. Jak afera to choroba psychiczna. Aż dziwne, że ogrodnik zdrowy bo perwersje seksualne to symptom borderline.

paragraf22
paragraf22

Piebiak też chory, czy tylko wykorzystał chorą psychicznie? To jeszcze gorsze wykorzystać chorego do swoich działań niż skorzystać z usług zwykłego hejtera.

Bart
Bart

W tym momencie przestaję wierzyć, że morderca Pawła Adamowicza jest chory psychicznie. Oni wszyscy są zdrowi i robią to co robią w pełnej świadomości. Biją, zabijają i hejtują.

Ryszard
Ryszard

Emilia, jak obwieścił jej mąż, członek KRS, jest chorą psychicznie alkoholiczką. I to te podłe świnie – Piebiak, Iwaniec etc etc wykorzystali tę ciężko chorą kobietę do załatwiania politycznych porachunków? Niesamowite! Niewiarygodne! Ale Prawe i Sprawiedliwe za to!