TVP Info w szczytowej formie

TVP Info w szczytowej formie

TVP Info nie zawodzi, jak zwykle. Relacja z Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej na kanale rządowej telewizji jak zazwyczaj rezonuje w mediach społecznościowych. Internauci licytują się na Twitterze na najzabawniejszy pasek atakujący opozycję. Niekwestionowanym laureatem został ten, krytykujący Ewę Kopacz. O co chodzi? Otóż była premier pochwaliła te kobiety, które „zamiast przygotowywać święta – stoją przed Sejmem i sądami”. Pasek tej treści jest dziś najczęściej wyświetlany przez TVP Info, czytamy na portalu WP.

Internauci wytykają stacji, że osoba pisząca te słowa ujawnia swój prawdziwy stosunek do kobiet. Jaki? Jak skwitował sprawę Jan Grabiec, rzecznik prasowy Platformy Obywatelskiej, według TVP Info   sprawy publiczne są „tylko dla facetów”. „Hej, kobiety – co robicie ZAMIAST przygotowywać święta? Ja lecę do pracy :-)” – podpytuje ironicznie inna komentatorka, Agnieszka Gozdyra. Agnieszka Pomaska pisze z kolei o „paskach grozy”: „Generator pasków TVP Info znowu w użyciu”. Nie brakuje też ciekawych propozycji. Jak pisze jeden z internautów: „Proponuję iść dalej & walnąć pasek..: ‚Ewa Kopacz wącha karpie w Tesco!’. Błagam, zróbcie ‚to’.

To nie wszystko, jeśli chodzi o wyczyny macherów z telewizji publicznej. Równo po roku TVP Info przypomina też o protestach z grudnia 2016 roku. Przypomnijmy: doszło wówczas do zablokowania mównicy przez posłów, którzy uznali, że sposób w jaki PiS proceduje poprawki do ustawy budżetowej jest nielegalny. W atmosferze narastającego skandalu marszałek Marek Kuchciński przeniósł obrady do Sali Kolumnowej, choć według wielu posłów miejsce to nie spełniało wymogów formalnych, niezbędnych w wypadku procedowania kluczowych ustaw, takich jak głosowanie nad budżetem państwa. Wydarzenia te wywołały masowe protesty m.in. pod budynkiem Sejmu, za to w prorządowych mediach określono je mianem „puczu”. W sobotniej ramówce aż dwukrotnie zostanie dziś wyemitowany film dokumentalny produkcji Telewizji Polskiej, pod takim właśnie tytułem –  „Pucz”, przedstawiający wydarzenia sejmowe z grudnia 2016 roku, „odpowiednio” komentujący tamte wydarzenia.

mpm

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ZbyszekPolka gorszego sortuMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Ale……. chyba do Świąt jeszcze tydzień pozostał…… Te generatory pasków coś nie teges…….. Oczywiście, piszę bardzo delikatnie, bo KURwizja popadła w schizofrenię na całego. Podejrzewam, że zainstalowano tam PISuar do picia. Paskowy wypije łyk i …………….. no właśnie widać.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Obrazowe, przyznaję. Aż się zaczęłam zastanawiać, co tam piją i po kim. ;D

Zbyszek
Zbyszek

To jest Narodowa TVP. Polacy są z niej dumni. Dla większej siły przekazu trzeba by jeszcze przywrócić cotygodniowe wystąpienia Jerzego Urbana.