TVP oskarża Piasecznego o „mowę nienawiści”. Poszło o „je***ć PiS!”

bTVP oskarża Piasecznego o „mowę nienawiści”. Poszło o „je***ć PiS!”

Kilka dni temu opisywaliśmy imprezę urodzinową Andrzeja „Piaska” Piasecznego. Juror programu TVP „The Voice Senior” wykrzyczał podczas swojego przyjęcia toast: „je***ć biedę, je***ć PiS i Konfederację i wszystkich kur***a tam co tego…”.

Słowa Piasecznego zostały zarejestrowane przez jednego z uczestników imprezy – „Nergala”, który opublikował filmik z imprezy na portalu Instagram.

Teraz głos w sprawie kontrowersyjnych słów Piasecznego zabrała Telewizja Polska. Stacja wydała komunikat, w którym potępiła artystę za jego zachowanie. Jednocześnie obiecała wyemitowanie do końca całego sezonu „The Voice Senior”.

Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej. Decyzje programowe Telewizji Polskiej wynikają z oczekiwań widzów pragnących oglądać kolejne sezony ulubionych przez nich talent show. Incydenty z udziałem pojedynczych angażowanych do tych programów artystów nie mogą powodować wstrzymania emisji już nagranego sezonu danego formatu. Byłoby to zastosowaniem odpowiedzialności zbiorowej, gdzie za chamski wybryk 1 osoby ukarane zostałyby setki innych uczestniczących w programie i jego przygotowaniu oraz miliony widzów przed telewizorami” – podała TVP.

Na zakończenie komunikatu władze stacji zasugerowały, że Piaseczny więcej nie będzie pojawiać się w produkcjach emitowanych przez Telewizję Polską.

Niemniej zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości” – podsumowali autorzy dokumentu.

Treść oświadczenia TVP została opublikowana przez „Super Express”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

nt

Źródło: se.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
11 stycznia 2021 07:48

*****TVPIS

erwinek
erwinek
11 stycznia 2021 08:18

Czy publikacja nagrania z prywatnej imprezy jest zgodna z prawem. Jeżeli nie to, Piasek podaj tego SYGNALISTĘ NEJMANA do sądu za naruszenie dóbr osobistych. I więcej nie zapraszaj.

Anton
Anton
12 stycznia 2021 19:19

TVP oskarża??? TVP stwierdza fakt co ten człowiek nawyczyniał! I jak to można w jeden wieczór z szanowanego, kulturalnego człowieka za którego miała go Polska stać się chamem zwyczajnym. Wstyd! A tvp bardzo dobrze że tak zareagowali.