TVP – prywatny folwark Jacka Kurskiego

Kurski zarobił w TVP MILIONY. Poseł opozycji ujawnia

O tym, że Jacek Kurski za nic ma nasz wspólny grosz przekonaliśmy się już nie raz; że obdarowuje publicznymi pieniędzmi bliskie swemu sercu osoby i wpędza narodową telewizję w finansową zadyszkę, też już jest publiczną tajemnicą, ale żeby posunąć się tak daleko. „Fakt” informuje o kolejnych nadużyciach dokonanych przez prezesa. Okazuje się, że Kurski i jego nie rozwiedziona dotąd „narzeczona” Joanna Klimek, po widzeniach z dziećmi odsyłali je do małżonków… limuzynami TVP z kierowcami!

Oboje państwo mają małych synów. Dziesięcioletni Olgierd Kurski na stałe mieszka z mamą w Gdańsku. Syn Joanny Klimek – z tatą w Warszawie. Ich rodzice byli tak zapracowani, że po weekendowych spotkaniach odsyłali dzieci do domów z samym kierowcą, telewizyjną limuzyną! „Nieraz zdarzało się, że Olgierd był wożony na trasie Warszawa – Gdańsk, ale bez ojca” – mówi „Faktowi” informator z telewizji.

Za transport małego Olgierda odpowiadają w TVP dwaj kierowcy: pan Grzegorz oraz pan Karol. Nie wiadomo na jakiej zasadzie odwożą dzieci prezesa i jego „narzeczonej”, bo Centrum Informacyjne TVP milczy w tej sprawie jak zaklęte.

Pod koniec lipca informowało natomiast, że „Samochody i kierowcy są wykorzystywani elastycznie w zależności od bieżących potrzeb do realizacji rożnych zadań w tym do przewożenia Członków Zarządu”. Wtedy chodziło o słynną podróż, Kurskiego do gdańskiego sądu, który rozpatrywał wniosek jego byłej żony, o przyznanie alimentów na syna. Podobno prezes połączył przyjazd z „delegacją do biura regionalnego TVP” i dopłacił jedynie za zboczenie z trasy.

„Fakt” pyta, czy teraz dopłacał też za odwożenie syna pani Klimek? I czy limuzyny TVP to taksówki, a jeśli tak, to kto małe dziecko puszcza samo w tak długą trasę?
(Źródło: fakt)

/j/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
23 sierpnia 2017 20:25

Pany, to pany.