„Twórca kłamstwa smoleńskiego [Macierewicz] wzywa, by się od niego odciąć. Szczyt obłudy”

Antoni Macierewicz chwali wspaniały marsz

Antoni Macierewicz też postanowił zabrać głos w sprawie kłamliwych wypowiedzi prezydenta Putina, fałszujących historię II wojny światowej. Były szef MON wydał specjalne oświadczenie, które bezczelnie podpisał „marszałek senior Sejmu RP”.

 

A w tym kuriozalnym oświadczeniu czytamy: – „Wypowiedzi prezydenta Putina to groźna agresja polityczna przeciwko państwu polskiemu, naszemu sojuszowi z USA i porozumieniu Trójmorza. Przez lata tym atakom Putina towarzyszyła kampania nienawiści PO wobec prezydenta Kaczyńskiego i polityki niepodległościowej PiS. Tak doszło do tragedii smoleńskiej. Ta postawa wciąż jest obecna w wypowiedziach polityków i publicystów PO. Jeśli PO chce być wiarygodne musi odciąć się od kłamstwa smoleńskiego, polityki wspierającej Rosję i atakującej odbudowę siły i niepodległości Polski”.

„Macierewicz wzywając opozycję do przeproszenia za kłamstwo smoleńskie działa dokładnie tak jak Putin, który domaga się od Polski przeprosin za napaść w 1939. Przypadek? Nie sądzę…” – skomentował Roman Giertych. A szef klubu KO Borys Budka dodał: – „Twórca kłamstwa smoleńskiego wzywa, by się od niego odciąć. Szczyt obłudy”.

 

Oświadczenie byłego szefa MON komentowali także inni internauci: – „Macierewicz dorzuca drewienko pod ledwo się tlący smoleński ogień, licząc, że jeszcze może da się jakąś parówkę upiec. Swoją drogą, na tym tytule marszałka-seniora to Macierewicz ma chyba zamiar do śmierci się wozić”;

– „Dlatego rozbroiłeś polską armię, wy****łeś mnóstwo oficerów, zerwałeś przetargi na dostawę helikopterów, ośmieszyłeś salutujących oficerów aptekarzem, który jest oskarżony o wyłudzanie kasy z polskiej zbrojeniówki”; – „PO od samego początku odcina się od twojego „kłamstwa smoleńskiego” i wmawianiu ludziom, że wypadek to zamach”; – „Realia Pana nie ograniczają. Partia Pana nie ogranicza. Samoświadomość Pana nie ogranicza. Poczucie wymogów logicznego rozumowania Pana nie ogranicza. Szacunek dla ogólnie dostępnego kalendarium wydarzeń Pana nie ogranicza. Może farmakoterapia pomoże”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał P
Rafał P
31 grudnia 2019 06:18

Powinien podpisać się STARY MARSZAŁEK. Nawet przestarzały.

Andrzej
Andrzej
31 grudnia 2019 09:29

Nawiedzony Antoni od blisko 10 lat rozpowszechnia kłamstwa na temat katastrofy smoleńskiej, a teraz nawołuje do tego, by się od tych kłamstw odciąć – przecież to paranoja!

Dociekliwy
Dociekliwy
31 grudnia 2019 13:00
Reply to  Andrzej

To nie paranoja. Dla niego kłamstwem smoleńskim jest raport dowodzący innych przyczyn katastrofy aniżeli zamach. To u pisowców norma odwracanie pojęć, znaczeń.

Jaga
Jaga
2 stycznia 2020 08:41

Budka zamknij sue w budzie i nie badx putinem .najgorsxy wrog polaki to polak taki jak on