Tydzień po wyborach we Francji u wielu członów komisji wyborczych wykryto koronawirusa

Kolejny rekord zakażeń..

„We Francji po wyborach lokalnych kolejni członkowie komisji wyborczych w coraz to nowych punktach zaczynają chorować na koronawirusa. Serdecznie zapraszamy do komisji wyborczych w Polsce na 10 maja. Na zdrowie. :)” – napisał Andrzej Krajewski, powołując na francuski portal cnews.fr.

 

Wybory lokalne odbyły się we Francji w ubiegłą niedzielę mimo pandemii koronawirusa. W związku z tym „Francuscy lekarze domagają się Trybunału Stanu dla polityków za przeprowadzenie wyborów”.

„Ale cóż znaczy zarażenie, gdy się wykonuje misję dla prezesa! To przecież On powiedział, że wybory mogą odbyć się normalnie. A że będą straty w ludziach? Sowieccy generałowie rozminowywali pola minowe rzucając tłum żołnierzy. U nas straty dla dobra władzy też są nieuniknione” – ostro skomentował Roman Giertych.

 

– „Oczywiście, wybory zgodnie z zasadą: ląduj, spokojnie, zmieścisz się”; – „Myślę że J. Kaczyński jest gotów na takie poświęcenie członków komisji wyborczych”; – „Skoro politycy PiS mówią, że do 49 osób w jednym miejscu jest bezpiecznie, to tak z pewnością jest!”; – „JK doskonale zdaje sobie sprawę że jeżeli dojdzie do przełożenia wyborów to PiS straci władze” – pisali internauci.

Jeden z nich zwrócił uwagę na jeszcze jeden aspekt sprawy: – „Kasa pusta, a wprowadzenie stanu wyjątkowego oznacza, że Skarb Państwa pokrywa straty przedsiębiorstw… z próżnego i Salomon nie naleje… wg mnie to gra pozorów musi trwać do 10 maja”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ObserwatorShaq Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Shaq
Shaq

U nas będzie tak samo., Ale zbrodniarza Jarosława Kaczyńskiego nic to nie obchodzi.

Obserwator
Obserwator

No i sprawa jasna- widmo przegranych wyborów prezydenckich skłania tych szubrawców do szafowania życiem ludzkim- a co tam kilka setek zmarłych z powodu koronawirusa. A pan R. Giertych jak zwykle w formie-gratki.