„Tylko koni…”, czyli Lotna Brygada Opozycji przed NIK pomaga dostarczyć pewną paczkę

„Tylko koni…”, czyli Lotna Brygada Opozycji przed NIK pomaga dostarczyć pewną paczkę

Lotna Brygada Opozycji postanowiła pomóc w dostarczeniu pewnej przesyłki. Przed siedzibą NIK w Warszawie pojawił się bowiem „kurier” z paczką, w której miał głowę konia z plastiku. – „Tu to nawet doktor Jaki nie pomoże” – skomentowała jedna z brygadzistek.

 

Paczka była „zaadresowana” do NIK-u. „Kurier” miał niejakie kłopoty, kiedy mu ją przekazywano. – „10 Murzynków, każdy z wąsikiem, kazali mi się całować z bokserką. Zabrałem paczkę i w nogi” – opowiadał „kurier”.

Tak na marginesie, zbieżność ze składanymi pod przysięgą zeznaniami mecenasa Roberta Nowaczyka jest pewnie czysto przypadkowa… A o tym, co zeznał pisaliśmy w artykule „Mariusz Kamiński był tak pijany, że chodził na czworaka i całował się z psem bokserką”.

 

Wracając do paczki, brygadziści ustalili, że przesyłka jest przeznaczona dla Banasia. „Przypadkowy przechodzień” zaopatrzony w różaniec zapytał: – „Kto to ten Banaś? Nie znam człowieka”. – „Taaaa, teraz to go nikt nie zna” – odpowiedział jeden z brygadzistów i zauważył rzeczony różaniec. – „Co się pan różańca czepiasz?!” – obruszył się „przypadkowy przechodzień”.

– „Fenomenalna ścieżka dźwiękowa. I to spięcie tylu wątków aferalnych nad jedną paczką. „Co się pan różańca czepiasz” – wisienka na torcie”; – „Noworoczna szopka wcześniej w tym roku”; – „Genialne! I smutne…” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Zbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Cuda cuda ogłaszają