Tym razem brama wjazdowa okazała się zbyt… wąska dla kierowcy SOP

Tym razem brama wjazdowa okazała się zbyt… wąska dla kierowcy SOP

„Funkcjonariusz SOP wjechał ciężarówką w jeden ze słupów, do których zamocowana jest brama. Auto nie zostało uszkodzone. Słup nadaje się do remontu. Żeby nie było większych szkód, brama została zamknięta” – powiedział wp.pl rzecznik SOP Bogusław Piórkowski.

 

Do zdarzenia doszło przy ul. Podchorążych w Warszawie. Znajdują się tam garaże i warsztaty należące do Służby Ochrony Państwa.

Wp.pl publikuje zdjęcia zniszczonej przez funkcjonariusza SOP bramy. Poważnie uszkodzony został murowany słup. Wygięła się również metalowa konstrukcja bramy.

 

Funkcjonariusz SOP siedział za kierownicą służbowej ciężarówki. Wg nieoficjalnych informacji wp.pl, nie zachował ostrożności. – „Prawdopodobnie nie zobaczył stojących przed nim aut i uderzył w słup” – dodał Piórkowski.

„Brawo, ci z SOP są mistrzami nieudaczników. Każdy polityk chroniony przez tą służbę powinien przymusowo przejść kurs samoobrony i udzielania sobie pierwszej pomocy. A tak na poważnie, czy jest jakiś obszar, którego obecna władza nie spieprzyła? Może coś pominąłem niechcący” – skomentował jeden z internautów.

bt

Źródło: wp.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
31 stycznia 2020 21:13

Oczywiście trefny kierowca nie poniesie konsekwencji. SOP macht frei!

Rafał P
Rafał P
1 lutego 2020 04:10

A sprawdzono, czy był trzeźwy?

Edward
Edward
1 lutego 2020 10:48

Słup rozwalony,brama stalowa pogięta,ale pojazd nie ucierpiał,tak trzeba jeździć.Nauka jednak nie poszła w las.Kierowcy coraz zdolniejsi.

HerodAntypis
HerodAntypis
1 lutego 2020 11:16
Reply to  Edward

Może limuzyną przywalił i dlatego ciężarówka nie ucierpiała?

Krzysztof
Krzysztof
1 lutego 2020 19:03

W tym SOP-ie powinni zatrudniać osoby posiadające prawo jazdy – taka jest moja koncepcja