Tzw. obrończyni życia poczętego uhonorowana przez resort Ziobry specjalnym medalem

Tzw. obrończyni życia poczętego uhonorowana przez resort Ziobry specjalnym medalem

„Minister Sprawiedliwości uhonorował kobietę, która stwierdziła, że mordowanie lekarzy dokonujących aborcji to temat do rozważenia. I także rozważyć – jej zdaniem – należałoby bombardowanie budynków, w których dokonuje się aborcji” – napisał na Twitterze Patryk Słowik z „DGP.

 

A chodzi o Zuzannę Wiewiórkę z Fundacji PRO – Prawo do Życia. To ta organizacja zajmuje się m.in. wynajmowaniem furgonetki, na których eksponowane są zdjęcia zakrwawionych płodów). Wiewiórka otrzymała medal „Zasłużony dla Wymiaru Sprawiedliwości”. Medal wręczył jej zastępca Ziobry Marcin Romanowski, który niedawno też „zabłysnął”, o czym pisaliśmy w artykule „Kontrowersyjny wpis wiceministra Romanowskiego z resortu Ziobry”.

Relacja z wręczenia tej nagrody oczywiście pojawiła się w TVP Info. Na tzw. pasku napisano: „Stop hejtowi przeciw obrońcom życia”.

 

„Stop hejtowi? Działalność tej kobiety to jest jeden wielki hejt. W bardzo złym kierunku zmierzamy, jak się honoruje takie osoby”; – „Czyli nagradzacie medalami osoby, które niszczą innym życie i rozważają wysadzanie miejsc, w których dokonuje się aborcji (wraz z lekarzami)? Fajne to Ministerstwo Sprawiedliwości. Takie niezbyt sprawiedliwe”;

– „Medal dla takiej osoby? Co następne? Przyznacie jej Virtuti Militari jak wysadzi jakąś klinikę?” – pisali oburzeni internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
GrzegorzZwinkaHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Ochrona życia od poczęcia do urodzenia, potem niech się dzieje wola nieba. Może agonia zaraz po urodzeniu, może okienko życia, może sierociniec, może samotna matka, może patologiczna rodzina- przeważnie tak kończą niechciane dzieci. Obrońcy życia to hodowcy niewypłacalnych alimenciarzy. Wyobraźcie sobie, co działoby się na ulicach miast, gdyby nie sterylizacja psów i kotów. Kto nie ma wyobraźni, niech sobie poczyta o bezpańskich psach w Rosji. W niektórych miastach strzelają do nich jak u nas do dzików. W miastach mamy sterylizację psów i kotów a na wsiach masową „aborcję” zaraz po urodzeniu lub wykryciu szczeniąt czy kociąt. Panuje przekonanie, że dopóki… Czytaj więcej »

Zwinka
Zwinka

Kościelny, godkowy ( i tej tam, młodej wiewiórki ) całkowity zakaz aborcji to tylko narzędzie do trzymania kobiet w ryzach przez panów i władców, czyli mężczyzn. Tych w sukienkach i tych w garniturach. W systemach totalitarnych to nic nowego. Najskuteczniej panuje się nad kobietą kontrolując jej macicę. Zapewne ta młoda wiewiórka sama nie doświadczyła jeszcze jakiegoś życiowego dramatu, czego teoretycznie jej nie życzę ( bo nie życzę źle nikomu ), ale praktycznie to jak najbardziej uważam, że jakaś solidna porcja reprodukcyjnej traumy zmusiłaby ją do rewizji radykalnych poglądów. Co prawda u Godek to poszło w innym kierunku: własna trauma przerodziła… Czytaj więcej »

Zwinka
Zwinka

Ta gówniara to nie hejterka tylko terrorystka. Nada się, kiedy PiS wezwie do czynu.

Grzegorz
Grzegorz

Wstyd i hańba dla ministerstwa i jego pracowników za takie czyny ministrów.