W cieniu epidemii PiSowski parlamentarzysta urządził balangę dla 250 osób. Był syn sprowadzony z Włoch i dyrektor miejscowego szpitala

W cieniu epidemii PiSowski parlamentarzysta urządził balangę dla 250 osób. Był syn sprowadzony z Włoch i dyrektor miejscowego szpitala

Pięćdziesięciodwuletni Grzegorz Woźniak jest posłem Prawa i Sprawiedliwości co w zasadzie wszystko powinno tłumaczyć. Daleko posunięta buta i arogancja to przecież styl i szyk ludzi tego ugrupowania, o czym ostatnio dali dobitnie znać gromadząc się – w cieniu koronawirusa – w liczbie 250 osób – na hucznej imieninowej imprezie pana posła.

 

Jak wynika z relacji Super Expressu wszyscy zignorowali apel szefa rządu oraz najwyższych służb medycznych nawołujących do pozostania w domach w związku z szerzącym się niebezpieczeństwem.

To nic, że Morawiecki ogłosił zamknięcie szkół, kin, galerii handlowych i teatrów. To nic, że zamarły ulice europejskich miast …To całkiem nic, że szef PiSowskiego rządu zaapelował o unikanie dużych skupisk, żeby nie zwiększać ryzyka zarażeniem koronawirusem. „Ci, którzy pójdą (…) na domówkę, przyczyniają się do szerzenia pandemii” – przypomniał w piątek. Dla PiSowskiego posła Grzegorza Woźniaka to wszystko kompletnie nic.

 

W Garwolinie ubaw był tym większy, że wśród gości roiło od PiSowskich „szych”.  Był m.in. radny PiS i o zgrozo – dyrektor miejscowego szpitala Krzysztof Żochowski.

Prawdziwą wisienką na torcie był natomiast syn pana posła Woźniaka – piłkarz, grający na co dzień w klubie na północy Włoch.

Dziennik powołując się na własne źródło pisze, że ojciec osobiście odebrał go stamtąd ledwie kilka dni wcześniej.

Nie było odważnego który zechciałby wyjaśnić tę kompromitującą sytuację. Nie wiadomo też, czy np. taki pan dyrektor szpitala Krzysztof Żochowski wykonał badanie na obecność koronawirusa, czy może udał się wprost do łóżek chorych ludzi.

Z całą pewnością natomiast wiadomo, że podczas weekendu chętnie fotografował się z wizytującym szpital w Garwolinie prezydentem Andrzejem Dudą. Obydwu panom tylko pozazdrościć odpowiedzialności!

/p/

Źródło: Super Express

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

39
Dodaj komentarz

avatar
20 Comment threads
19 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
34 Comment authors
GośćAnnaMarekRyniaHHenryk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
smętek
smętek

Sorry Batory, o co ten krzyk? Na stronie TVN24 specjalistka od zapobiegania przenoszeniu wirusa na zadane pytanie „czy wesele na 250 osób może się odbyć?” odpowiedziała – MOŻE, bo zakazane są tylko zgromadzenia publiczne a wesele takim nie jest. Samo życie wśród „wysokiej klasy specjalistów”.

Zwinka
Zwinka

Oglądałam, chodziło chyba o 50 osób, ale i tak takiej klasyfikacji zgromadzeń nie rozumiem.

Andrzej
Andrzej

Odpowiedź dotyczyła tylko tego, że określenie „wesele” nie jest ujęte w określeniuu „zgromadzenie publiczne”.

Sylwia
Sylwia

No tak bo to impreza zamknięta a nie publiczna…. Haha… Przepraszam nie wytrzymalam

Jan42
Jan42

Twoja wypowiedź przypomina mi stwierdzenie: „… ale w Moskwie przecież kradną” 🙂

Wiesław
Wiesław

W Stanach też tyle tylko że się dzielą.

Jacek
Jacek

Chodzi o przepisy, czy zdrowy rozsądek?

Marcin
Marcin

nie specjalista od zapobiegania przenoszenia wirusa tylko prawnik , odpowiedział zgodnie z prawdą , natomiast fakt ze ta pani powinna dodać że jest to zgodne z prawem ale tego nie zaleca . Powtrazam jeszce raz to była pani Prawnik a nie lekarz i pytanie dotyczyło stanu prawnego

Marek
Marek

Głupi ten co organizował a jeszcze głupszy te co poszedł. Potwierdza to tylko powiedzenie „tam gdzie zaczyna się PiS kończy logika”. Albo „wódka i śledzie na pierwszej linii walki z koronawirusem” i to może być najważniejszy przekaz dnia.

Krzysztof
Krzysztof

pijmy bimber jedzemy śledzie ,będziem silni jak niedźwiedzie

HerodAntypis
HerodAntypis

Pisowcy zachowują się jakby skądś mieli szczepionkę i jako całkowicie odporni rozprowadzają wirusa na prawo i lewo. Stan zagrożenia epidemicznego (ale nie wyjątkowy) jest im na rękę i chcą, aby trwał jak najdłużej. Swego prezesa jednak nie zaszczepili, bo chcą się pozbyć zgreda. W końcu to stado wilków a nie surykatek.

Zwinka
Zwinka

Chłopcy z ferajny zachowują się raczej jak stado małp złodziejek.

Ryszard
Ryszard

Chyba jest coś do szczegółowego wyjaśnienia – Żochowski był na imprezie, z której wyszedł witać Dudę czy pełnił dwudobowy dyżur w karetce? A może ciałem był na imprezie, a duchem w karetce?

Kraaaa
Kraaaa

Weekend ma 48 do 60 godzin ( w zależności czy położysz piątek). Nie trzeba mieć wyższych studiów, że dojść do wniosku, że spokojnie mógł zdążyć. Ale chyba nie o to Ci chodzi ? Co nie ???

Ryszard
Ryszard

Mowa jest o dwóch dobach, a nie o weekendzie. A dwie doby (2×24) to jednak 48 i ani sekundy dłużej. Chyba pierwsza, góra druga, klasa podstawówki.

daroo
daroo

On pewnie ma dar bilokacji zupełnie jak niejaki Hofman kilka lat temu. 🙂

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

To po prostu kolejny przykład bilokacji. 😉

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

No, ładnie. Jeśli był tam ktoś zainfekowany, a pan dyrektor przeniósł zarazę i sprzedał rezydentowi, to będą niezłe jaja.

marek
marek

oby ta przepowiednia spełniła sie w 100% – tak mi dopomóż Panie w niebiosach !!!! Amen

Bunia
Bunia

AMEN

daroo
daroo

Oby ,bo to załatwiłoby kilka spraw jednocześnie 🙂

Lucja
Lucja

A przecież dał radę. On pewnie tam w szpitalu tylko reprezentuje, odespał balangę na kozetce, potem się obudził i wypił klina z p. Dudą. Tak sobie wyobrażam. Nie byłam, nie wiem, ale mogło tak być.

Maciek123454321
Maciek123454321

Ładne kwiatki. Widać polecenie odgórne, że teraz ma być skromnie i przyjaźnie, terenowi działacze PiS olali, przynajmniej niektórzy. Niełatwo pozbyć się nawyków prowincjonalnego kacyka. Jeśli się to potwierdzi, będzie kolejny skandal.

marek
marek

jak są głupcy niech zdychaja !!!!!

Teresa
Teresa

….. mając dowody że koronowirus. …to nie żarty…. tylko ludzie którzy nie używają mózgu do myślenia….. żenująco niski poziom wyobraźni…. właściwie to szkoda słów….bo przecież to rząd……. we Włoszech zmarło 2400 osób… drugich tyle zainfekowanych….
Wiem to bo jestem w italii…

Powinnam wrócić….ale ja…. używam mózgu…..i mimo że jestem negatywna. Nie odwaze się na taki krok…..

Jarosław
Jarosław

Pewnie taki sam fake, jak śpiący Duda:)

Rafał P
Rafał P

Tak patrzę, patrzę, a to zwykła pisowska świnia. Nie musi się więc niczego obawiać. Koronawirus atakuje ludzi.

Piotr
Piotr

Zgłosić liste gosci do sanepidu, z informacją ze byli na niej goście po powrocie z Włoch. Przymusowa kwarantanna 250 osób murowana.

Kazik
Kazik

Akurat. Pisiowcy sa ponad wszelkie prawo, zakazy i nakazy. W obliczu epidemii może to i dobrze. Ich pogłowie może się zmniejszy. Pomimo, ze oni z drugim sortem się nie bratają, to jednak niebezpieczeństwo niekontrolowanego roznoszenia wirusa istnieje. I tych niewinnych mi żal

Tymek
Tymek

Powiniec teraz zachorowac razem z reszta idiotow którzy tam byli 😉

Nihil
Nihil

Jeżeli. Ubierzesz złodzieja w mundur policjanta to będzie wyglądał jak policjant a dalej będzie złodziejem. Kim jest budyń…?

Bartosz
Bartosz

Przepisy są widocznie dla tych gorszych a pisowcy prawdziwi Polacy mogą je omijać, byleby Pan prezes był zadowolony

Krzysztof
Krzysztof

Prawie jak „120 dni Sodomy” markiza de Sade, tylko imprezka krótsza i nie aż tak bulwersująca, (choć kto wie…) 😉

Damian
Damian

A marszałek Grodzki też wpadł?

RyniaH
RyniaH

A Marszalek Grodzki jest w PiS?

Henryk
Henryk

żadnego członka PiS-u WIRUS SIĘ NIE IMA

Marek
Marek

Niech to wszystko przeżyje selekcję naturalną i skończy się ten pieprzony cyrk tych baranów.

Anna
Anna

Zwolnić tego Pana i solidnie ukarać

Gość
Gość

To teraz pytanie. Bać się tego wirusa czy ktoś chce byśmy się go bali?