W Kraśniku chcą delegalizacji klubu LKS „Tęcza”? To ŻART opozycji

W Kraśniku chcą delegalizacji klubu LKS „Tęcza”? To ŻART opozycji

Do Rady Miasta Kraśnika trafiła petycja o zmianę nazwy miejscowego klubu. Dotychczasowa nazwa Ludowego Klubu Sportowego „Tęcza” bowiem kojarzy się autorom petycji z „symbolem zepsucia i dewiacji”.

 

Dzisiaj tęcza to symbol zepsucia, dewiacji, rozbicia rodzin i niszczenia duszy najmłodszych, bezbronnych obywateli. Dlatego wnioskujemy o delegalizację działalności lub o zmianę nazwy Ludowego Klubu Sportowego Tęcza Kraśnik w drodze odpowiedniej uchwały (…). Działając w interesie publicznym wnosimy o przyjęcie przez Radę Miasta uchwały w sprawie zdelegalizowania działalności lub zmiany nazwy Ludowego Klubu Sportowego Tęcza” – napisali autorzy pisma.

Pomysłodawcom akcji bardzo „podoba się” dotychczasowa działalność radnych.

Jesteśmy dumni z działalności Rady Miasta Kraśnik, której członkowie z troską wykonują mandat społeczny na rzecz mieszkańców swojej małej ojczyzny. Stoicie Państwo jak skała na straży wartości tradycyjnych, Polskich i konserwatywnych. Siły wrogie Ojczyźnie drżą i wyją ustami antypolskich mediów, widząc Waszą heroiczną działalność sprzeciwiającą się ideologii LGBT” – dodali w treści petycji.

 

Wspomniana Rada Miasta Kraśnika zasłynęła już w całym kraju tym, że przyjęła m.in. uchwałę przeciwko „ideologii LGBT” oraz przeciwko Wi-Fi i 5G.

Kto stoi za tą petycją? Skrajna narodowo-katolicka prawica? Nie…

Zostań patronem KODUJ24.PL

Okazało się, że odpowiedzialny jest za nią antypisowski Ruch 8 Gwiazd:

Jak zapowiadaliśmy, tak zrobiliśmy. Wysłaliśmy petycję do Rady Miasta w Kraśniku w sprawie delegalizacji lub zmiany nazwy LKS Tęcza Kraśnik. Nie pozwolimy na promocję ideologii eldżibiti!” – żartobliwie napisali w sieci członkowie organizacji.

/nt/

Źródła: rp.pl, gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
RyszardJantarHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Proponuję zająć się również „Misiem”. Tam też był kontrowersyjny klub sportowy. Podoba mi się ta inicjatywa obnażania kretynizmu pisowskich radnych z najbardziej wieśniackiego miasteczka w Polsce.

Jantar
Jantar

Początkowo dałam się nabrać! Zupełnie, jakbym słuchała Jędraszewskiego i jemu podobnych! Pięknie wypunktowane. I jeszcze ta laurka dla radnych na deser…

Ryszard
Ryszard

A najkomiczniejsze albo najgorsze jest to, że mnóstwo ludzi uznało ten żart za prawdę. Między innymi – ja. Tak teraz postrzegany jest Kraśnik. No trza przyznać, że uczciwie na to zapracowali.