W Sejmie powstał Parlamentarny Zespół… ds. Nordic Walkingu – w jego składzie czworo posłów PiS

W Sejmie powstał Parlamentarny Zespół… ds. Nordic Walkingu - w jego składzie czworo posłów PiS

„Ja nie wiem, co o tym myśleć” – napisał na Twitterze Łukasz Polański i dołączył screen strony internetowej Sejmu, na której poinformowano o istnieniu Parlamentarnego Zespołu… ds. Nordic Walkingu.

 

Powołało go czworo posłów PiS: Barbara Dziuk, Paweł Lisiecki, Paweł Rychlik i Robert Warwas. Z ich biogramów wynika, że są różnej profesji, więc musi ich chyba łączyć miłość do przechadzania się z rzeczonymi kijkami w dłoniach.

Wielu internautów w komentarzach podejrzewało, że to utworzenie takiego zespołu to żart. Proponowali stworzenie kolejnych: – „To do cymbergaja proponuję powołać. W końcu, to też sport niszowy”; – „O k***, a są też zespoły ds. zumby czy crossfitu?”; – „Wnoszę o utworzenie Parlamentarnego Zespołu ds. prześcieradeł z gumką”.

 

– „Zdrajcy. Powinien być Polish Walking”; – „Będą badać wpływ «łokingu» na wiarę katolicką. Może się okazać, że to będzie kolejna zagrażające jej ideologia, po Gender i LGBT. Łoking tymi kijkami, powoli acz brutalnie, wydłubuje te najlepsze uczucia religijne i narodowe. To musi zagrażać fundamentom naszej ojczyzny”; – „No cóż, muszą się czymś zajmować, myśleć nie muszą, za nich Jarosław myśli”; – „Skoro nie wychodzi budowanie autostrad to może stawiają na trasy dla pieszych?” – kpili pozostali internauci.

Dodajmy, że Parlamentarny Zespół ds. Nordic Walkingu powstał 13 listopada, a tydzień później odbyło się jego pierwsze posiedzenie. Na stronie sejmowej widnieje informacja, że zajmował się wyborem prezydium Zespołu i sprawami organizacyjnymi, ale nie zamieszczono – niestety – sprawozdania z tych zapewne burzliwych obrad.

bt

Źródło: sejm.gov.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Maciek123454321MariaJanuszechBart Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
antyuzurpator
antyuzurpator

No to powinien jeszcze powstać parlamentarny zespół wspierający „ministerstwo wojny” — ds czołgania przez pełzanie.
Dla ministerstwa sportu — zespół ds biegania w przód i w tył. I tak dalej, i tak dalej.
A wszystkie takie zespoły powinno nadzorować Ministerstwo Głupich Kroków.

Bart
Bart

Przyznam, że przytoczone powyżej komentarze z sieci wyczerpały temat, Przez 10 minut umierałem ze śmiechu 🙂 No, ale skoro przez kilka lat działał zespół macierewicza i rozbierał parówki na czynniki pierwsze…

ech
ech

Kijki mogą im się przydać do rozprawiania się z opozycją wSejmie!

Janusz
Janusz

niewątpliwie bezczelna wyciskarka do kasy, czy coś więcej, trudno rzec, choć po tej mafii można spodziewać się wszystkiego

Maria
Maria

Tak, ma Pan rację – trzeba za wszelką cenę dorobić do poselskiej diety, a głupi podatnik zapłaci za wszystko co mu PiS wtryni. Byle by tylko dali 500+ lub „trzynastkę”

Wyborco PiS czy Ci nie wstyd?

Maciek123454321
Maciek123454321

No właśnie, płacą coś ekstra za takie „parlamentarne zepsoły”? (literówka celowa, nie poprawiać)