W Szczecinku Szydło chowa się przed przeciwnikami „dobrej zmiany” (film)

W Szczecinku Szydło chowa się przed przeciwnikami „dobrej zmiany”

Wicepremier, Beata Szydło, której zadania w obecnym rządzie trudno jasno sprecyzować, zajmuje się obecnie podróżami po kraju i agitacją na rzecz PiS.

Podczas swojej ostatniej wizyty w Szczecinku Szydło zachęcała do głosowania na kandydatkę partii – Joannę Pawłowicz – w najbliższych wyborach samorządowych. Wicepremier tradycyjnie zachwalała dokonania „dobrej zmiany”. Na sali, w której odbyło się spotkanie przeważali zwolennicy PiS-u, jednak jak się okazuje miejsce zostało w ostatniej chwili zmienione.

Pierwotnie wicepremier miała się spotkać z mieszkańcami Szczecinka w parku miejskim. Na zmianę niewątpliwie miała wpływ duża grupa przeciwników PiS-u, ubranych w koszulki z napisem „Konstytucja”.

https://www.facebook.com/iszczecinek/videos/668472990192746/

Protestujący oczywiście nie zostali wpuszczenie do Sali w Centrum Ekologicznym, jednak była premier nie zdołała się przed nimi ukryć i przed budynkiem oraz na drogach dojazdowych „powitana” została skandowanym głośno słowem „Konstytucja”.

Prawo i Sprawiedliwość w oficjalnych przekazach za wszelką cenę stara się ukryć niewygodną dla partii tę część kampanii, w której jasno widać niezadowolenie Polaków z „dobrej zmiany”. Na szczęście nie wszystko da się ukryć, jak panią wicepremier, w bezpiecznych czterech ścianach.

wb

Źródło: szczecinek.pl ; memnews.pl ; gk24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ewa
ewa
8 września 2018 17:45

do społeczeństwa zaczyna docierać, że pieniądze to nie wszystko, ludzie doceniaja tez inne wartości w zyciu i to juz widać bo gdziekolwiek sie rusza tam maja piekne powitania. Dośc juz tego kupowania wyborców za pieniądze podatników .500+, 300+ 1000+ ile jeszcze tych plusów a to jest i tak pic na wodę

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka
9 września 2018 11:44

Niedługo nie będzie miała gdzie uciekać. Kajdany, proces i do puchy, sołtysowo!!!

Maria
Maria
9 września 2018 12:24

Widać policja poszła po rozum do głowy, bo nikogo nie wynosili i nie odpychali od naszej „królowej serc”.
Z liścia też żaden urzędnik nie dał protestującym.
Czy rzeczywiście następuje przebudzenie?

Joanna
Joanna
10 września 2018 07:40
Reply to  Maria

To nie przebudzenie. Przyczaili się przed wyborami. Udają przyjaznych społeczeństwu.

banas
banas
10 września 2018 18:32
Reply to  Maria

Tam są sami swoi,, wszyscy się znają, więc kulsony grzeczne bo po służbie ojciec pasem grzeczność i szacunek przywrócić może!!!

Jasiu
Jasiu
10 września 2018 10:20

300+ , 500+ to kupywanie wyborców i tak z naszych pieniędzy które nam zabierają podatkami . Dostaniesz je i wydasz a z tego znowu będzie płacony podatek i tak w kółko !
Zamydlają nam oczy tymi „PLUSAMI” a jak przejmą już wszystko to podadzą nam chusteczke byśmy je otarli i zostawili by dalej ocierać ale wtedy tylko nasze łzy bo będzie za późno :,(