W Szczecinku Szydło chowa się przed przeciwnikami „dobrej zmiany” (film)

W Szczecinku Szydło chowa się przed przeciwnikami „dobrej zmiany”

Wicepremier, Beata Szydło, której zadania w obecnym rządzie trudno jasno sprecyzować, zajmuje się obecnie podróżami po kraju i agitacją na rzecz PiS.

Podczas swojej ostatniej wizyty w Szczecinku Szydło zachęcała do głosowania na kandydatkę partii – Joannę Pawłowicz – w najbliższych wyborach samorządowych. Wicepremier tradycyjnie zachwalała dokonania „dobrej zmiany”. Na sali, w której odbyło się spotkanie przeważali zwolennicy PiS-u, jednak jak się okazuje miejsce zostało w ostatniej chwili zmienione.

Pierwotnie wicepremier miała się spotkać z mieszkańcami Szczecinka w parku miejskim. Na zmianę niewątpliwie miała wpływ duża grupa przeciwników PiS-u, ubranych w koszulki z napisem „Konstytucja”.

Protest podczas wuzyty Beaty Szydło

Protest podczas wizyty Beaty Szydło

Opublikowany przez iszczecinek.pl Piątek, 7 września 2018

Protestujący oczywiście nie zostali wpuszczenie do Sali w Centrum Ekologicznym, jednak była premier nie zdołała się przed nimi ukryć i przed budynkiem oraz na drogach dojazdowych „powitana” została skandowanym głośno słowem „Konstytucja”.

Prawo i Sprawiedliwość w oficjalnych przekazach za wszelką cenę stara się ukryć niewygodną dla partii tę część kampanii, w której jasno widać niezadowolenie Polaków z „dobrej zmiany”. Na szczęście nie wszystko da się ukryć, jak panią wicepremier, w bezpiecznych czterech ścianach.

wb

Źródło: szczecinek.pl ; memnews.pl ; gk24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
banasJasiuJoannaMariaMordazdradziecka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ewa
ewa

do społeczeństwa zaczyna docierać, że pieniądze to nie wszystko, ludzie doceniaja tez inne wartości w zyciu i to juz widać bo gdziekolwiek sie rusza tam maja piekne powitania. Dośc juz tego kupowania wyborców za pieniądze podatników .500+, 300+ 1000+ ile jeszcze tych plusów a to jest i tak pic na wodę

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka

Niedługo nie będzie miała gdzie uciekać. Kajdany, proces i do puchy, sołtysowo!!!

Maria
Maria

Widać policja poszła po rozum do głowy, bo nikogo nie wynosili i nie odpychali od naszej „królowej serc”.
Z liścia też żaden urzędnik nie dał protestującym.
Czy rzeczywiście następuje przebudzenie?

Joanna
Joanna

To nie przebudzenie. Przyczaili się przed wyborami. Udają przyjaznych społeczeństwu.

banas
banas

Tam są sami swoi,, wszyscy się znają, więc kulsony grzeczne bo po służbie ojciec pasem grzeczność i szacunek przywrócić może!!!

Jasiu
Jasiu

300+ , 500+ to kupywanie wyborców i tak z naszych pieniędzy które nam zabierają podatkami . Dostaniesz je i wydasz a z tego znowu będzie płacony podatek i tak w kółko !
Zamydlają nam oczy tymi „PLUSAMI” a jak przejmą już wszystko to podadzą nam chusteczke byśmy je otarli i zostawili by dalej ocierać ale wtedy tylko nasze łzy bo będzie za późno :,(