W telewizyjnym świecie Marzeny Paczuskiej naturalne zasłabnięcie byłoby nie do pomyślenia!

W telewizyjnym świecie Marzeny Paczuskiej naturalne zasłabnięcie byłoby nie do pomyślenia!

Nieraz zastanawiamy się, co myślą sobie dziennikarze z TVPiS, kreujący rzeczywistość pod dyktando rządzącej partii. Dzisiaj mamy możliwość zrozumieć ich tok myślenia, czytając komentarze dotyczące zdarzenia, do jakiego doszło na konferencji Rafała Trzaskowskiego, gdzie  dziennikarce  „Faktu”, Agnieszce Burzyńskiej, zrobiło się słabo.

 

I mylimy się, sądząc, że komentarze dotyczyć będą temperatury na sali czy stanu zdrowia dziennikarki. Otóż nie. „Omdlenie @FAKT24PL na wyjeździe do Leszna liczy się potrójnie. @BurzynskaAga – gratulacje.” – napisała Marzena Paczuska na Twitterze. I dodaje: „w kontekście skandalicznej publikacji @FAKT24PL trudno będzie uciec od podejrzeń o aktorski wist przed  ogromną publicznością”.

Bo przecież takie show, że kandydat na prezydenta akurat ma wodę pod ręką i podał ją dziennikarce, musiało zostać – w opinii wiceszefa publicystyki TVP Info, Daniela Liszkiewicza – starannie wyreżyserowane. W świecie, gdzie mieszkańców Końskich odgrywają trzeciorzędni politycy PiSu, którzy spontaniczne pytania czytają z kartki, a prezydent odpowiada gładko i pewnie tylko stojąc twarzą do kamery – takie podejrzenie jest naturalne. Kłamcy nie oszukasz – mówi stare przysłowie.

 

Zapewne dziennikarze TVP, reżyserujący debatę prezydenta i kandydata na prezydenta w jednej osobie plują sobie w brodę, że takiej „zagrywki PRowej” nie wykorzystali sami. Tym bardziej robią wszystko, by czyn Trzaskowskiego zohydzić w oczach swojego elektoratu.

Żałosna groteska. Typowy prymitywizm dla tego kandydata i jego obozu” – napisała Beata Mazurek. Chyba przyjdzie nam się z nią zgodzić.

/ep/

Źródło:tokfm.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Miranda
Miranda
7 lipca 2020 14:57

Prezesa Narodu może boleć kolanko, a dziennikarka nie może zasłabnąć ? Jego zdrowie ważniejsze niż jej .

Obserwator
Obserwator
7 lipca 2020 15:10

Zwykły ludzki odruch w prymitywnym świecie tvpis jest jak wszystko ustawką!

Maciek123454321
Maciek123454321
7 lipca 2020 15:26

Redaktor Morozowski wczoraj w swoim programie „Tak jest” w TVN24 na uwagę jednego z gości, że Rafał Trzaskowski powinien był się pojawić na debacie w Końskich, nie zgodził się i wysunął niecodzienny argument – „a co się stanie, jak nagle pojawi się jakaś zapłakana ofiara reprywatyzacji?” – oczywiście podstawiona przez KUR-wizję? Po pisowskich skurwysynach Trzaskowski mógł się spodziewać wszystkiego, Summa summarum, dobrze, że go tam nie było. Cały ten spektakl na kilometr śmierdział ustawką. Ciekawe, jak wyjaśni się sprawa rzekomego promptera? No i bardzo jest interesujące, co odpowie Agnieszka Burzyńska na obrzydliwe insynuacje Paczuskiej. Kampania trwa.

Jantar
Jantar
7 lipca 2020 19:00

Wiecie, nawet mnie taka opinia Paczuskiej nie zaskakuje. Spotkałam się już z opinią napisaną przez wyborcę Dudy, że pamiętny wypadek na autostradzie był ustawką, żeby pokazać Rafała jako bohatera, że żadnego wypadku nie było, że to tylko podstawieni aktorzy odegrali swoje role.