W TVP nawet czas płynie inaczej

W TVP nawet czas płynie inaczej

Podczas wczorajszej debaty prezydenckiej, wciąż bez wyznaczonej daty wyborów, kandydaci radzili sobie jak mogli. A łatwo nie było, skoro nawet odmierzający czas wypowiedzi zegar … kradł im sekundy.

 

Internauci wychwycili to błyskawicznie. Wszak sytuacja na antenie mogła blisko 6 milionom śledzących ją widzów podnieść ciśnienie nie mniej skutecznie, niż kilka celnych ripost kandydatów.

Na odpowiedź każdy z uczestników miał minutę, ale na zegarze, który odmierzał czas, cyfry przeskakiwały w taki sposób, że co pewien moment „znikały” sekundy. „W TVP nawet zegar działa po PiS-owsku” – skwitował sytuację  Jan Grabiec z PO, który na Twitterze dołączył nagranie z fragmentem wypowiedzi Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

 

Czas uciekał jednak nie tylko kandydatce, ale wszystkim uczestnikom, nie wyłączając Andrzeja Dudy. Sprawił to prawdopodobnie błąd wyświetlającego się zegara. Ale, jak można było sprawdzić ze stoperem w ręku, zegar nie zabierał kandydatom czasu. Rzeczywiście mieli oni 1 minutę na wypowiedź. Komiczny efekt jednak pozostał. W Polsce Jarosława Kaczyńskiego nawet czas odlicza się nam kłamliwie.

mpm

Źródło: radiozet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Goool Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Goool
Goool

Dostali 2 miliardy. Poprawią.