W USA rządzącym zabrakło czasu dla Morawieckiego

Morawiecki twierdzi, że jego oświadczenie ws. kłamstw Putina trafiło do 2 mld ludzi! – „Mistrz alternatywnych rzeczywistości”

TVP ponoć odtrąbiła już sukces wizyty Morawieckiego za Oceanem, rzeczywistość jednak skrzeczy, a spostrzeżenie byłego ambasadora RP w Kanadzie obala wszelkie mity:

„Nieśmiałe pytanie: dlaczego nie doszła do skutku wizyta PMM w Waszyngtonie, nad którą ambasada pracowała miesiące? Że wiceprezydent nie chciał się spotkać – przykre, choć zrozumiałe, wziąwszy pod uwagę pozycję tego rządu. Ale nawet doradca ds. bezpieczeństwa?” – napisał na Twitterze były ambasador Polski w Kanadzie, a obecnie kandydat do europarlamentu z ramienia KE Marcin Bosacki.

„Jak to jest w ogóle możliwe, że premier 38 milionowego kraju jedzie z wizytą do innego państwa i nikt nie spotyka się z nim z władz tego państwa? nowa jakość wstawania z kolan!” – zastanawia się jeden z użytkowników Twittera.

Odpowiedź otrzymuje natychmiast, w następnym wpisie: „Przecież na świecie nikt już go nie traktuje poważnie, bo kontakt z nim to jak pocałunek śmierci. W każdym normalnym, demokratycznym państwie dla polityka, u którego sąd (kilkakrotnie) prawomocnie stwierdził posługiwanie się kłamstwem, nie byłoby miejsca w przestrzeni politycznej.”

Jakiekolwiek wątpliwości w tej kwestii rozwiewa amerykańska prasa donosząc, że spotkanie polskiego premiera w sprawach bezpieczeństwa „zostało przełożone”.

/jp/

Źródło: naTemat/Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

20
Dodaj komentarz

avatar
16 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
EwaZenonFeldkuratRomanRenata Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
antyuzurpator
antyuzurpator

No proszę, jak to bez ruszania się z miejsca zmieniło się nam położenie geograficzne – byliśmy w środkowej Europie, a teraz jesteśmy we wschodniej. Albo i dalekowschodniej.

daroo
daroo

Buahahahahahahahahahahahahahahaha ale zaskoczenie , jacy wyborcy taki premier

smętek
smętek

Jaka Gwiazda Narodu taka jego pacynka.

Jabis
Jabis

PINOKIO olany!? Ciepłym moczem?
Niech płaci ze swoich (banksterskich) za taką wycieczkę … w dodatku w czasie jednego z większych strajków.

Jantar
Jantar

„nowa jakość wstawania z kolan!””. Nie, pod rządami Kaczyńskiego i PiS Polska już wstała z kolan, ale upadła na twarz i to głównie przed Watykanem, a dokładniej przed polskim Episkopatem.

Ansuz
Ansuz

No ale fake.. Wystarczy pooglądać sobie w internecie..

Rafal P
Rafal P

Spotkanie zostało odłożone. Ad mortem defecatam.
Kiedy wreszcie polscy politycy zrozumieją, że władze amerykańskie zawsze miały Polskę w d….? Duduś musiał jak lokaj stać przy biurku Trampka, Matołusza nawet burmistrz nie zaprosił na kawę, a wykład prawackiego prof. Legutko na lewackim amerykańskim uniwerku odwołano. A w Polsce amerykański żołdak zamordował polskiego. A my, tzn. nasza waadza, chcemy, żeby u nas powstał, za nasze pieniądze, „Ford Trump”. (Duduś tak to napisał na tłiterze). Polska pewnie jest jeszcze poważnie traktowana na San Escobar.

Lehoo
Lehoo

Po cóż tracić bezproduktywnie czas na przyjmowanie dwukrotnie certyfikowanego sądownie łgarza i mitomana ?

jkw
jkw

Trump kłamie bezustannie, wiele razy dziennie, codziennie. Ale to jest ‚ich’ SotB…
Nasz PMM robi to gorzej i w dodatku nic nie znaczy – mogą spokojnie go olewać.

Kazek
Kazek

Brak słów na komentarz,to się już w pale nie mieści,by tak Polska była traktowana.

Ewa
Ewa

To nie Polska jest tak traktowana. Tylko premier.
Jakoś z Wałęsą czy Tuskiem wszędzie rozmawiają. Nagradzają. Szanują ich.
Trzeba włączyć mózg i myślenie i wyciągać wnioski.

John
John

Za to Polonia nie omieszkala spotkac sie z Morawieckim

Egieneko
Egieneko

Wolą spotkać się z prawdziwym Pinokio – chociaż tylko „książkowo”.

zbi_k
zbi_k

poleciał za nasze pieniądze, nakłamał w tv SkyNews, a efekty? Wycieczka na koszt podatnika!

BOZENA
BOZENA

BOZE co za wstyd,MILER,CIMOSZEWICZ OLEKSY BYLI PRZYJMOWANI Z HONORAMI A Z OBECNYM PREMIEREM NIKT NIE CHCE ROZMAWIAC BO ON CIAGLE KLAMIE I SOBIE PZYPISUJE ZASLUGI

Feldkurat
Feldkurat

Ale „komuchy” to byli MĘŻOWIE STANU więc i przyjęcia były dla mężów stanu.

Renata
Renata

Ja bym tego hipokryty i oszusta nigdy do mojego domu nie wypuściła.

Roman
Roman

Niebawem przestaną im wydawać wizy. Ten czas już nadchodzi.

Feldkurat
Feldkurat

Po co mają tracić czas na spotkania z Morawieckim, gdy wszystkie US sprawy załatwia w PiS-landzie gubernatorka Mosbacher .

Zenon
Zenon

Kiedy czytam niektóre wypowiedzi internautów, to krew mnie zalewa jak oni pisza o obecnym rządzie i jego przywódcach. Przed wyborami część społeczeństwa połakomiła się na wcześniejsze emerytury, 500+, franki i zagłosowała na PiS. Teraz to są efekty, jak jesteśmy traktowani na świecie. My dumny katolicki Naród, powstaniemy z kolan, jak mówiła b.premier Szydło. Teraz niektórzy dostaną, 500+ na pierwsze dziecko oraz trzynastą emeryturę i pójdą za to głosować na PiS. Ale czy wy wiecie że te wszystkie przywileje przed wyborami będziemy musieli spłacić w podatkach. Zastanówcie się i za 40-srebrników pragniecie sprzedać się ?